1 Yıl Garantili Yenilenmiş Telefonlar Satışa Sunuldu.

Logo
1 Yıl Garantili Yenilenmiş Telefonlar Satışa Sunuldu.
  • 995 Okuma
  • 0 Yorum

1Yıl Garantili Yenilenmiş Telefon Satışları Başladı
Değerli gönül dostlarım. Bi bakın hele size ne anlatıcam. Hunharca kullandığımız telefonların yeni modelleri çıktıkça eskilerini bir kenara atmak istiyoruz değil mi. ‘Keşke benimde şöyle gıcır gıcır, cillop gibi üst model telefonum olsa ama çokta pahalı olmasa ‘ diyorsanız doğru adrestesiniz.
Türkiye‘Yenilenmiş İkinci El’ kavramıyla tanıştı. Nedir bu yenilenmiş ikinci el?
Biz kullanıcılar eskimiş telefonlarımızı sattıktan sonra telefonu alan firmalar,telefonda olan problemleri gideriyorlar. Kaymak gibi çalışan ve 1 yıl garant isüresi olan yenilenmiş telefonları satışa sunuyorlar.
Geçtiğimiz dönemlerde Hepsiburada.com yenilenmiş ikinci el telefon satışına başlamıştı. Bir basın toplantısı düzenleyen Turkcell yenilenmiş ikinci el akıllı telefon satışına başlayacağını duyurdu.
Turkcell tarafından hayata geçirilen yeni proje ile hem kullanılmış cihazları Turkcell’in internet sitesi üzerinden satmak mümkün hale geliyor hem de yetkili teknik servis testinden geçirilip orijinal parçalarla yenilenmiş ürünler 1 yıl garantili ( Üstelik Turkcell garantisi ile) olarak alınabiliyor.
Satılan telefonlarda bir problem mi çıktı ? Hemen 1yıllık garanti kapsamı dahilinde Turkcell’e başvuruyorsunuz.
Kayıtdışı ekonominin önüne geçmeyi hedefleyen Turkcell, yenilenmiş cihaz tercih edenmüşterilere de yasal olarak güvenli bir alışveriş platformu sunuyor. Turkcell'in yenilenmiş ikinci el akıllı telefon satışının şu an için pilot bölgelerde başladığını da ekleyelim.
Pazar araştırmalarına göre son bir yıl içinde ikinc iel cep telefonu alma eğilimi yüzde 7’den yüzde 11’e çıktığını dile getiren Turkcell Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal, bu nedenle yenilikçi yaklaşımlarına bir hizmet daha eklediklerini paylaştı.
Turkcell'in sunduğu yenilenmişi kinci el akıllı telefon platformu hem akıllı telefon satın almak isteyen hem de akıllı telefonunu satmak isteyen kişiler tarafından kullanılabiliyor. Eğer akıllı telefonunuzu satmak istiyorsanız Turkcell’in web sayfasına giriyorsunuz. Cihazlar menüsünden ikinci eli seçiyorsunuz. Satmak istediğiniz telefonunuzun bilgilerini giriyorsunuz. Verilen teklifi kabul ettiğiniz takdirde cihazınız alınıyor ve paranız hesabınıza yatırılıyor.
Çok hızlı tüketilen ürünlerden biri olan telefonlar geri dönüşümde kullanılmasının yanında çoğu yerel çöplerle karışıp yakılıyor ve havaya, suya, toprağa karışıyor. Bilin bakalım zamanla insanlarda ne görülüyor ? Kanser.! İçerisinde binlerce bileşen bulunan elektronik cihazların kısa süreli kullanılıp atılması yerine yenilenmesi ve tekrar kullanılması çevreye ekonomiye katkı sağlayacaktır.
Tabii kısa vadede en çokta cebimize iyi geleceği kesin. E haliyle sıfır ürüne göre daha uygun olacak. 

Grammarly

yazar
Yamak

Anonim

Beni bırakın siz devam edin