11 Haziran Perşembe 2020 Günlük Burç Yorumları

Logo
11 Haziran Perşembe 2020 Günlük Burç Yorumları
  • 364 Okuma
  • 0 Yorum

Yay, gezegensel alanlarda o kadar çok şey var, sizin işaretinizde değil, komşu işaretlerinizde, hayat giderek daha karmaşık olmalı. Günlük olasılıklarınız çoğalacak, bu yüzden her şeyin net olmasını beklemeyin - en azından henüz değil.

Koç Burcu (21 Mar - 20 Nis)

İşlerin fiziksel yönlerini kontrol etmek için biraz zaman ayırın. Genel refahınız, diyet ve egzersize biraz dikkat edilerek artırılacaktır. İlişkiler söz konusu olduğunda, yaşlı veya daha deneyimli insanları dinlemelisiniz, çünkü kendi durumunuz hakkında ilginç içgörülere sahip olabilirler.

Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)

Ay'ın zodyak boyunca çok hızlı hareket etmesi çok yararlı bir işarettir. Çocuklarla ilişkiler bundan faydalanmalı, yani aile güçlüğü çekenleriniz artık gerekli girişimleri yapabilir.

İkizler Burcu (22 Mayıs - 21 Haziran)

Mülkiyet anlaşmaları da dahil olmak üzere büyük yurtiçi harcamalarda yer alan herkes için bir kelime, her şeyin temelde hayırlı görünmesidir. Olası görüş farklılıkları bile temel yardımcı modeli bozmaz. Aslında, muhtemelen havayı temizlemeye yardımcı olacaklar ve size eski sorunlara daha iyi bir bakış açısı kazandıracaklar.

Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)

Son teslim tarihleri ​​yaklaşıyor! Bu hiçbir şekilde nihai karar verme süresi değildir, ancak en azından ne yapacağınız ve daha da önemlisi, kiminle yapacağınız konusunda olağanüstü seçimler yapmalısınız. "Neden" sorusu belki başka bir zamana kadar ertelenebilir!

Aslan Burcu (24 Temmuz - 23 Ağu)

Güneş grafiğinizdeki belirli bir iş hizalaması, en azından birkaç gün daha devam edecek şekilde ayarlandı. Bir okuma, bir ay içinde bir aylık çalışmayı tamamlamak için şimdi dışarı çıkmanız gerektiğini söylüyor. Bir diğeri, işleri mümkün olduğunca çabuk bitirmek yerine, mümkün olan en iyisini yapmaya konsantre olmanız gerektiğini söylüyor.

Başak Burcu (24 Ağu - 23 Eylül)

Ay, ikinci gün boyunca yaşamınız üzerinde derin bir duygusal etki yapar, genel olarak yetenekli ve kendinden emin bir dönemi uzatır, aynı zamanda geçen her saatte artan bir gönül rahatlığı riski getirir! Yapmak istediğiniz son şey bariz göz ardı!

Terazi Burcu (24 Eylül - 23 Eki)

Muhtemelen bugün sizi bekleyen en büyük riskler komplolar, komplolar ve dedikoduları içeriyor. Bu tür şeylerin yol açtıkları zararda ayrım gözetmediğini ve tüm söylentileri ortaya çıkar çıkmaz ezmeniz gerektiğini unutmayın. Gerçeğe bağlı kalmak çok daha iyi.

Akrep Burcu (24 Ekim - 22 Kas)

Takım çalışması artık çok önemlidir, bu da elbette bütün gün toplantılarda oturmak anlamına gelebilir! Evde, işleri herhangi bir arkadaşınıza veya akrabanıza devretmek için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız, yükü olabildiğince geniş bir şekilde yayar. Adil paylaşımlarını yapmanın zamanı geldi!

YAY BURCU (23 Kas - 22 Ara)

Gezegensel kürelerde çok fazla şey var, sizin işaretinizde değil, komşu işaretlerinizde, hayat giderek daha karmaşık olmalı. Günlük olasılıklarınız çoğalacak, bu yüzden her şeyin net olmasını beklemeyin - en azından henüz değil.

OĞLAK BURCU (23 Ara - 20 Oca)

Şimdi muhtemelen yaklaşık dört hafta sürecek yeni bir finansal aşamaya giriyorsunuz. Bu kolay olmayacak, ancak o zaman da zor olmayacak. Bununla birlikte, küçük gelişmeler bile önemli olabilir ve bu nedenle maksimum dikkatinize değer olabilir.

KOVA Burcu (21 Oca - 19 Şub)

Oldukça önemli bir soru, yakın ilişkilere verdiğiniz değer ve bu nedenle diğer insanlara verebildiğiniz duygusal taleplerle ilgilidir. Finansal hedefler perspektif içinde tutulmalıdır, çünkü insanları servetlerine göre değil, insani niteliklerine göre değerlendirmelisiniz.

BALIK BURCU (20 Şub - 20 Mar)

Şimdi dikkate alınması gereken bir takım sorunlar var. Birincisi, diğer insanlar cömert olmaya hazırlanırken, belki de vermeye hazır olduğunuzdan daha fazla bir şey beklerler. Ortakların tam olarak ne istediğini bulmak için telepatik olmanız gerekebilir!

yazar
Ahi

Admin

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma