Acun Ilıcalı’dan instagram rekor denemesi

Logo
Acun Ilıcalı’dan instagram rekor denemesi
  • 1404 Okuma
  • 0 Yorum

Karantina günlerinin başlamasıyla daha fazla seyirci kitlesine hitap etmeye başlayan Survivor 2020 çok çekişmeli bir hal almaya başladı.

Koronadan dolayı uçuşlarında durması üzerine Dominik’te mahsur kalan Acun Ilıcalı’da Survivor üzerine yoğunlaştı. Ödüllerde farklılığa giden Acun Ilıcalı iletişim oyunlarında kazanan takımlar ile instagram üzerinden canlı yayınlar yapmıştı. En son gönüllüler takımıyla yaptığı canlı yayın Türkiye rekoru kırarak 1 milyon anlık izleyiciye ulaştı. Dünya rekorunun 2 milyon olduğunu öğrenen Acun Ilıcalı ünlüler-gönüllüler bir arada bir canlı yayın yaparak bu rekoru aşmayı hedefliyor. En son konseyde Mert’in elenmesi üzerine Ünlüler takımı 4, (Sercan, Aycan, Elif, Yunus Emre.)

Gönüllüler takımı 7 (CemalCan, Nisa, Evrim, Yasin, Berkan, Ardahan ve Barış) kaldı. 

Bu akşam yapılacak olan Survivordan sonra instagramdan canlı yayın açacak olan Acun Ilıcalı rekor denemesini gerçekleştirecek. Günler öncesinden hazırlık yapan ekip eğer rekoru aşarlarsa hemen orada hazırlanmış olan alanda rekor kutlaması yapacaklar. Ve normal hayatında Djlik yapan Cemalcan bu kutlamada Dj performansı sergileyecek.

yazar

Hem okur hem öğretir..