Adil Rami ilk maçında sınıfta kaldı! Fenerbahçe - Ankaragücü Rami’nin performansı...

Logo
Adil Rami ilk maçında sınıfta kaldı! Fenerbahçe - Ankaragücü Rami’nin performansı...
  • 416 Okuma
  • 0 Yorum

Fenerbahçe’nin yeni transferi Adil Rami, Ankaragücü maçında sarı lacivertli formayla ilk kez sahaya çıktı fakat performansıyla sınıfta kaldı. 

Fenerbahçe’nin yeni transferi Adil Rami, sarı lacivertli formayla ilk maçında Ankaragücü karşısında forma giydi. Adil Rami ilk yarıdaki performansıyla parlak bir görüntü çizmedi ve yenilen golde de büyük bir hataya sebep oldu. Teknik Direktör Ersun Yanal ise ikinci yarıda hamle yaparak Adil Rami’nin yerine Jailson’u oyuna aldı. 

Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe - Ankaragücü maçı Adil Rami nasıl oynadı?

Fenerbahçe’nin yaz transfer döneminde kadrosuna kattığı Adil Rami, Ankaragücü maçında ilk kez sarı lacivertli formayla sahaya çıktı. Adil Rami ilk maçında hazır bir görüntü ortaya koymazken, özellikle 16. dakikada Ankaragücü’nün attığı Orgill’in golündeki yaptığı top kaybıyla taraftarları endişelendiren bir performans sergiledi. 

Opta verilerine göre Adil Rami’nin Fenerbahçe - Ankaragücü maçındaki performans verileri şu şekilde:

En çok top kaybı yapan ikinci futbolcu:

İkili Mücadele: 1/2

Top Uzaklaştırma: 0

Top Kapma: 0


Fenerbahçe - Ankaragücü maçı ilk 11’leri

Fenerbahçe: Altay, Dirar, Zanka, Rami, Ozan Tufan, Tolga Ciğerci, Gustavo, Deniz Türüç, Garry Rodrigues, Max Kruse, Vedat Muriqi

Ankaragücü: Korcan, Cebrail, Kulusic, Pazdan, Pinto, Faty, Moke, Sedat, İlhan, Canteros, Orgill

yazar

Editör

Azbucuk nasıl çalışır?

Azbucuk.com'a Üye ol sayfamızda ücretsiz üye olabilirsiniz, üye olduktan sonra içerikler girebilirsiniz. Unutmayın her girdiğiniz içerikler sitesinden özgünlük kontrolleri yapılır ve %60'ın üzerindeki içerikler onaylanacaktır. Onay işlemleri tamamlandıktan sonra anında 3 TL, 6 TL ve 9 TL içerik başına ücret kazanacaksınız. Kazandığınız bu ücretler hesabınıza aktarılır, 200 TL ödeme eşiği tamamlandığında sisteme kayıt etmiş olduğunuz IBAN hesabına gönderilmektedir.