Alanyaspor - Fenerbahçe maçında kural hatası tartışması

Logo
Alanyaspor - Fenerbahçe maçında kural hatası tartışması
  • 5873 Okuma
  • 0 Yorum

Alanyaspor - Fenerbahçe maçında kural hatası mı yapıldı? Hakem yorumcuları ne söyledi? Alanyaspor - Fenerbahçe maçında kural hatasıyla ilgili tartışmalara dair son gelişmeler. 

Süper Lig 4. haftasında Alanyaspor ile Fenerbahçe arasında oynanan maçın ardından kural hatası tartışması yapılmaya başlandı. 

Alanyaspor - Fenerbahçe maçında kural hatası mı var?

Süper Lig 4. haftasında oynanan Alanyaspor - Fenerbahçe maçında, Alanyaspor'un 2. golünden önce kural hatası olduğu yönünde tartışmalar yapıldı. Alanyaspor'un 2. golünden önce Altay'ın aut atışı sırasında Alanyasporlu futbolcunun ceza sahası içinde yer almasından dolayı kural hatası olduğu yönünde tartışmalar yapıldı. Peki uzmanlar ne diyor?


RIDVAN DİLMEN: (NTV)

"Hakem hatası diyorum. Alanyaspor'un ilk golünde tekrarda izledim. Tacı kullanmışlar muhtemelen. Hakem yanlış yerden kullandın dedi. Benim bildiğim taç atışının değişmesi lazım. Fenerbahçe'ye geçmesi lazım. Ben öyle biliyorum. Kural değiştiyse bilmem. Ercan Taner, "Tacı yerden kullandın, yerinden kullan" dedi. Gol oldu. Hakem yüzünden oldu demiyorum. "


DENİZ ÇOBAN (FANATİK)

Fenerbahçe kalecisine doğru kötü bir geri pas yapılıyor. Altay zorlukla taca gönderiyor. Altay'ın Fenerbahçe savunmasıyla ilgili serzenişlerini izlerken hakemin düdük sesini duyuyoruz. Ercan Taner de Hakem Alanyasporlu futbolcuyu uyardı ve yerinden atılmasını istedi dedi. Böyle bir durum gerçekleştiyse çok büyük bir hata var. ‘Yanlış yerden kullanımdan dolayı taç tekrarlanırsa aynı takım kullanamaz.”

yazar

Editör

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma