Alex de Souza'dan İnanılmaz Açıklama !

Logo
Alex de Souza'dan İnanılmaz Açıklama !
  • 295 Okuma
  • 0 Yorum

Alex de Souza ....

Bir Fenerbahçe Efsanesi ...

Biraz Bahsedelim , Alex de Souza Kim ?


Fenerbahçe'ye transfer olmadan önce, 2004 yılında Arjantin'i yenerek Copa America'yı kazanan Milli Takım'ın kaptanıydı.2004 yılında 5 milyon euro karşılığında Fenerbahçe'ye transfer oldu.Geldiği günden itibaren taraftarın sevgilisi haline gelen sambacı Fenerbahçe'de harikalar yarattı ve taraflı tarafsız herkesi kendisine hayran bıraktı.Geldiği ilk sezon şampiyonluk sevinci yaşadı. Fenerbahçe'nin lig tarihinde en çok gol atan yabancı futbolcusu oldu. İkinci sezonunda ligde asist kralı oldu. Fenerbahçe'nin 100. yılında gol kralı oldu. Fenerbahçe'nin Avrupa Kupaları tarihinde, en çok oynayan ve en çok gol atan futbolcusu oldu. Fenerbahçe'de geçirdiği 8 yılda 3 Süper Lig Şampiyonluğu, 1 Türkiye Kupası, 2 Süper Kupa sevinci yaşadı, 2 kez de gol kralı oldu.

Fenerbahçe'de geçirdiği 8 yılda 3 Süper Lig Şampiyonluğu, 1 Türkiye Kupası, 2 Süper Kupa sevinci yaşadı, 2 kez de gol kralı oldu.


İŞTE ALEX DE SOUZA'NIN OLAY AÇIKLAMASI !


Fenerbahçe'nin efsane oyuncusu Alex de Souza, Sarı Lacivert'li kulübe ilk transfer dönemini sürecindeki endişelerinden bahsederken ilginç bir Galatasaray itirafında bulunuyor. 
"Tereddüdüm devam ediyordu. Bu takımda kendime yer edinmeyi başarmam mümkün olacak mı? Kontrat üç yıllıktı ve işin mantığına göre beni satmak için almamışlardı. Bana avrupa düzeyinde mücadele edecek bir takım kuracağını söylediler, ancak geldiğimde böyle olmadığını anladım. Sanki Galatasaray karşısında kazanmak, bütün hedeflerden daha önemli gibiydi."

yazar
Yamak

Hayata Dair

Aradığını Bilmeyen Bulduğunu Anlamaz. Hayata Dair Her Aradığınız Şey Burda ... 'Hayata Dair'