AMAZONDAN SATIŞ

Logo
AMAZONDAN SATIŞ
  • 142 Okuma
  • 0 Yorum

AMAZONDAN SATIŞ

Amazondan alış-veriş yapmak bana sorarsanız tamamen güvenli ve riskizdir ama tabii internetten yapacağınız her alışveriş öncesi dikkat etmeniz gereken şeyler var satın alacağınız yerler veya satın alicaginiz ürüne dikkat etmelisiniz.

Almak istediginiz ürünü önce diğer sitelerde fiyat olarak kalite olarak incelemeniz gerekir daha iyi olduğunu düşündüğünüz siteden almanız gerekir bana sorarsanız aradığınız çoğu şeyi amazon da kolay olarak bulabilir ve güvenli olarak alabilirsiniz.

Amazona kayıt olmak da oldukça kolay ilk önce kayıt ol sekmesine basıp bilgilerinizi girerek yapabilirsiniz ardından kredi veya banka kartınızı ekleme yerinden kartınızı tanımlayabilirsiniz ardından ürünün gelmesini istediğiniz adresi yazarak kayıt edebilirsiniz.

Almak istediğiniz ürünü amazon da arayıp ilk önce satıcının güven oranına bakmalısınız sonra fiyat farkına bakmalısınız daha sonra önceden yaptığı satışları inceleyebilirsiniz bunları yaptıktan sonra sepete ekle bölümüne basıp sepetinize gidin ardından kayıt ettiğiniz kartı ve adresi seçip ödemeyi yapabilirsiniz.

Ödeme ardından kargo seçeneklerini seçeceksiniz daha hızlı gelmesini isterseniz biraz daha fazla ücret vererek sağlayabilirsiniz 

Kargonuzuda siparişlerim bölümünden kolayca takip edebilirsiniz 

yazar

Üniversite öğrencisi ve amatör basketbol oyuncusu

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma