Artık Evinizde Çocuklarınızın Oyun Alanını Kısıtlamanıza Gerek Yok.

Logo
Artık Evinizde Çocuklarınızın Oyun Alanını Kısıtlamanıza Gerek Yok.
  • 1075 Okuma
  • 0 Yorum

Merhaba Sevgili Anneler;

Evinizde küçük afacanlarınız sürekli hareket halindeler ve bazen onları nasıl oyalayacağınızı şaşırıyorsunuzdur. Afacanlar bazen sizlerin elinde kalem görünce alıp yazı yazmak isterler. Onlarınkine yazı yazmak diyemeyiz tabi serbest çalışma  diyebiliriz.  :) :)

Bizlerde duvarlarımız kalem boyası olacak diye çocuklarımızı kısıtlıyoruz. Hayır,aman duvarı boyamasın!  hele birde kiracıysak tamamen sıkıntı bizim için.

Ama artık değil...

placeholder

Tüm bunları yaşadım benimde başımdan geçti. Ben çocuğumu kısıtlamayı sevmeyen bir anneyim çünkü zeka gelişimi ve motor becerileri için onu mümkün mertebe kısıtlamamaya çalışıyorum.

placeholder


Benim yavrum duvarları tamamen mahvetmişti mürekkepli kalem ile, kıyamıyordum ona,kendince resim çizmekten zevk alıyordu.Üstelik kiracıydım ve kalem boyalarını nasıl çıkarabilirim diye hayli araştırdım ve bir sürü şey denedim ama hiçbiri işe yaramadı. Günün birinde farklı bir amaç için almış olduğum işte bu mucizevi şeyi denedim. Aman Allah'ım oda ne tüm kalem boyaları çıkıyor nasıl mutlu oldum çünkü çıkmasaydı kiradan çıkarken evi boyatmak zorunda kalacaktım ve bu bana 1000 tl zarar verecekti.Şimdi siz reklam yaptığımı düşüneceksiniz ama reklam değil. Kendi yaşadığım sıkıntının çözümünü birçok kişi yaşıyordur bu sorunlarına çözüm olsun diye paylaşıyorum kimse yanlış anlamasın. 

Şimdi merak ettiniz değil mi? Bu ürün nedir acaba diye...

placeholder

İşte mucizevi ürünümüz bu arkadaşlar duvarlarda ne tür kalem boyası olursa olsun bize yardımcı oluyor. Aslında ben bu ürünü tencere tava çelik eşyalarım için almıştım deneye deneye bu işe yaradığını da keşfettim. Biz kadınlar fikir üretmeyi severiz. Evet bundan sonra ne yapıyoruz arkadaşlar artık çocuklarımızın hayal dünyalarına müdahale etmiyoruz bırakalım onlar duvarları hayalleriyle süslesinler.

placeholder

yazar

İddialıyım yazı yazmayı ve okumayı severim. İdealleri olan ve hayata tutunmaya çalışan bir bireyim.