Ayağınıza Kadar Getirmeyen kargolar

Logo
Ayağınıza Kadar Getirmeyen kargolar
  • 92 Okuma
  • 0 Yorum

Bu içerikte günümüzü kolaylaştıran kargo markalarını ele aldık günlük hayatımızda internet ten instagramdan twiterdan heryerden sipariş verebiliyoruz ama genelde sorunlarla karşılaşıyoruz bu sorunlarla karşılaşmamızın büyük nedenlerinden ise kargo şoförlerinin işine önem vermemesinden kaynaklı bir durumdur ben bu zamana kadar bir çok sipariş vermiş birisi olarak çok sıkıntılarla karşılaştım yok neymiş aradık ama açammışız zile basılmış ama duymamışız ve bu nedenle ptt ye bırakılıyor insanlar her seferinde ptt ye gitmek zorundamı arkadaş işte bunların sebebi önemsemedikleri içindir arkadaşlar 

bu kargo şirketine göre; eğer teslimat adresi olarak herhangi bir kurum veya kuruluşun adresini yazmadıysan potansiyel bir evde bulunmayan müşterisindir..

iş adresimi yazdığımda geç de olsa teslim etmeyi başaran ancak ev adresimi yazdığımda evde olmama ya da evde bulunan birileri kesinlikle olmasına rağmen bizi bir türlü evde bulamayan şirkettir.evde bulamamayı geçtim, bir de geç gelip 'biz daha önce geldik siz bu ürünü istememiştiniz, şimdi istiyor musunuz?' demeleri var ki, kendileri bugün neredeyse kafamı en yakın dağa taşa sürtmeme sebep olacaklardı.şu ana kadar bir sorun yaşamadığım kargo şirketi. toplam 4 internet alışverişim adrese ulaştı. ancak kendi evimin adresini vermemiştim. bu yüzden olsa gerek. kargonun geldiği saatlerde zaten evde olmuyordum. adını vermek istemiyorum siz çok iyi biliyorsunuz !!

yazar
Yamak

Yiğit Aslan

Azbucuk nasıl çalışır?

Azbucuk.com'a Üye ol sayfamızda ücretsiz üye olabilirsiniz, üye olduktan sonra içerikler girebilirsiniz. Unutmayın her girdiğiniz içerikler sitesinden özgünlük kontrolleri yapılır ve %60'ın üzerindeki içerikler onaylanacaktır. Onay işlemleri tamamlandıktan sonra anında 3 TL, 6 TL ve 9 TL içerik başına ücret kazanacaksınız. Kazandığınız bu ücretler hesabınıza aktarılır, 200 TL ödeme eşiği tamamlandığında sisteme kayıt etmiş olduğunuz IBAN hesabına gönderilmektedir.


Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma