BABA SEVGİSİNE İHTİYACIM VAR.

Logo
BABA SEVGİSİNE İHTİYACIM VAR.
 • 741 Okuma
 • 2 Yorum

Merhaba arkadaşlar bugün Azbuçuk.com'daki ilk yazımı sizlerle paylaşıyorum beni profilimde yazan biyografi kısmından tanıyabilirsiniz. Şimdi hemen yazıma geçiyorum.Ailemin ilk göz ağrısıyım 9-10 yaşından beri babamının sevgisine ihtiyaç duydum,ama farklı bi sevgi yani etrafıma bakıyordum küçükken arkadaşlarımın babası oğluyla birlikte gezerken zaman harcarken yani bişeyler çabalıyorken ben babamla gezemiyordum bişeyler yapamıyordum ve bu benim çok canımı acıtıyordu yatmadan önce geceleri bunu düşünüp hep aklıma gelince ağlıyordum. Bi ara ailecek annem ben babam avm'ye gitmiştik yaşım 11'di sanırım o gün çok mutluydum yemeğimizi yemiştik avm'nin içinde oyun alanı vardı ve annemin sayesinde o gün babam benimle salıncağa,oyuncaklara falan binmişti zaman harcamıştı ve o gün çok mutlu olmuştum o günümüzün hiç bitmesini istememiştim ama maalesef ki bitmişti. Aslında annemin benim bu durumda her zaman haberi vardı oda saklıyordu çünkü ben saklamasını istiyordum. Bi ara yine eve üzgün gelmiştim,kafama yine bu durumu takmıştım ve annem yine benim neden üzgün olduğumu anlamıştı daha sonra babamın kulağına al oğlunla birlikte git zaman geçir demişti,yine o gün üzgün olduğum halde biraz mutlu olmuştum mutlu olsam bile onun yüzüne bakamıyordum gözlerimden yaş gelmese bile içimden ağlıyordum çünkü onu çok seviyorum. Hayata 1 kere gelip gidicez ve ben ondan tek istediğim azıcık ilgiydi her gün olmasa bile haftada 2 - 3 gün benimle bişeyler yapmasını isterdim. Ben ona söylemesem bile baba o yani beni anlaması gerekiyor erkek oğlu olsam bile ben her zaman babamdan herşeyi sakladım bu yüzden herşeyi annem biliyor annemin haberi oluyordu annem anlıyordu beni yani her zaman ne olursa olsun anlıyordu her konuda yani herşeyime annem koşuyor her zaman annem beni mutlu ediyordu ben aynı şeyleri babamdan beklemiştim ama yaşım 17'ye geldi ve daha göremedim başka bişey öyle kaldı bitti. Her gece onu düşünmekten her gece onu istemekten her gece ağlamaktan sıkıldım artık psikolojimin bozulduğunu hissediyorum ve canım hiç bişey yapmak istemiyor çünkü çok yoruldum bu durum yüzünden yani çok canım sıkılıyor artık bu duruma.

BİR TÜRLÜ ARKADAŞ GİBİ OLAMAMAK. HEP Bİ MESAFE OLMASI. NE ZAMAN KALBİM KIRILSA SONUNU HEP BABAMA BAĞLARIM. BELKİ'DE SEN BENİ SEVMEDİN DİYE SEVEMİYORUM KİMSEYİ. KİM BİLİR  BELKİ BİR KEZ OLSUN CANIM OĞLUM DEMEDİĞİN İÇİN YAKIYORUMDUR ETRAFIMDA'Kİ CANLARI. HERŞEYİ GEÇTİM  BENİMLE ZAMAN HARCASAYDIN BELKİ BU KADAR KIRGIN OLMAZDIM BABA...

yazar
Yamak

Bugra Bostan

Ben Buğra Bostan 17 Yaşındayım Kimya Teknolojisi Bölümü Lise Son Sınıf Öğrencisiyim. Gümüşhaneliyim Oyun Oynamayı,Müzik Dinlemeyi,Voleybol Oynamayı Seviyorum.

Yorumlar (2)

 1. yazar
  Yamak

  Berkhan Duymaz - 5 ay önce

  Etkileyici bir hikaye dostum Hakkında hayırlısını diliyorum

 2. yazar
  Yamak

  Bugra Bostan - 5 ay önce

  Teşekkür ederim gerçekler her zaman acı verir.

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma