Bedava Litecoin (Kriptopara) Kazandıran Site

Logo
Bedava Litecoin (Kriptopara) Kazandıran Site
  • 98 Okuma
  • 0 Yorum

Bedava para kazanmayı kim istemez ki özellikle günümüzde yükselişte olan kripto paralardan kazanmayı, bitcoin için tren kaçtı diye düşünebilirsiniz ama altcoin kazanmak için hala geç değil işte size bu yazımda bedava litecoin kazanabileceğiniz bir musluk sitesi olan www.free-litecoin.com/login?referer=686563 sitesini tanıtacağım.

litecoin ile ilgili görsel sonucu

İlk başta siteye girdiğinizde sizi basit bir arayüz karşılıyor ve e-mail adresinizle siteye üye oluyorsunuz.Ondan sonrası ise çok basit sitenin altında yazan roll tuşuna basarak litecoinlerinizi kazanmaya başlıyorsunuz. Kazanmak için tek yol bu da değil üstelik site içindeki lottery sekmesinden piyango bileti alabilir ve haftalık çekilişlere katılabilirsiniz. Sitenin bu ve bunun gibi çok sayıda litecoin kazandırma yöntemi mevcut durumda, üye olmak isteyenler için linki aşağıya bırakıyorum. Linki tıkladıktan sonra sadece e mailinizi yazarak üye olabilirsiniz.Üye olurken 686563 referans kodunu da girmeyi unutmayın lütfen :) Link;

www.free-litecoin.com/login?referer=686563 

yazar
Yamak

Cihan Cevher

Bilimi ve Eğlenceyi severim. İnsanları farklı konularda bilgilendirmek amacımdır.

Azbucuk nasıl çalışır?

Azbucuk.com'a Üye ol sayfamızda ücretsiz üye olabilirsiniz, üye olduktan sonra içerikler girebilirsiniz. Unutmayın her girdiğiniz içerikler sitesinden özgünlük kontrolleri yapılır ve %60'ın üzerindeki içerikler onaylanacaktır. Onay işlemleri tamamlandıktan sonra anında 3 TL, 6 TL ve 9 TL içerik başına ücret kazanacaksınız. Kazandığınız bu ücretler hesabınıza aktarılır, 200 TL ödeme eşiği tamamlandığında sisteme kayıt etmiş olduğunuz IBAN hesabına gönderilmektedir.


Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma