Behzat Ç. Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı!

Logo
Behzat Ç. Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı!
  • 1022 Okuma
  • 0 Yorum

Yıllar sonra, BluTV ile yayın hayatına dönen Behzat Ç. 19 Eylül’de sezon finali yapıyor. Yeni sezonun 8 bölümü izleyici karşısına çıkmıştı, 9. bölüm sezon finali olacak. 2010 yılında başlayan Behzat Ç. Türk dizi sektörünün unutulmazları arasında.

Genelde bittiği ilan edildikten sonra yeniden başlayan projeler, buzdolabında dünden kalmış yemek gibi pek lezzetli olmazdı. Fakat Behzat Ç. için durum hiç de böyle olmadı. Ücretli bir özel platformda yayınlanmasına rağmen yine de ortalığı kasıp kavurdu. Konusu, olay akışı ve oyuncu yetenekleri ile keyifle izlediğimiz yeni bölümler ortaya çıktı. Bölümlerin kısa olması, keyfi ve heyecanı daha da körükledi. Final bölümü daha önce yayınlanan 8 bölüme göre daha uzun olacak.

Serdar Akar'ın yönetmenliğini üstlendiği Behzat Ç.'nin başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Canan Ergüder ve Güven Kıraç gibi isimler yer alıyor. Yeni sezonda İnanç Konukçu (Hayalet) ve Berkan Şal (Akbaba) rolüyle Behzat Amir’i yine yalnız bırakmazken, Harun rolüyle gönüllerimizi feth eden Fatih Artman’ın yeni kadroda olmaması, dizinin eski tadını vermeyeceğini düşündürmüştü. Yine içimiz bir parça buruk da olsa kısa sürede yeni kadroya alıştık. Harun karakteri için Fatih Artman yerine yeni bir oyuncu getirmeleri izleyici için keyifsiz bir durum yaratabilirdi. Eski yapımlarda bu tarz oyuncu değişimleri ile karşılaşmıştık. Harun karakteri için böyle bir hamle yapılmaması doğru bir karar oldu.

Emrah Serbes’in “Her Temas İz Bırakır” isimli kitabı ile hayatımızı giren Behzat Ç. karakterinin yeni maceralarını sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

DStv

yazar

Endüstriyel Mutfak Danışmanı ve Yemek Fotoğrafçısı