beIN Sports 1 bedava canlı izle Fenerbahçe - Hes Kablo Kayserispor 12 Haziran 2020 - Cuma

Logo
beIN Sports 1 bedava canlı izle Fenerbahçe  -  Hes Kablo Kayserispor 12 Haziran 2020 - Cuma
  • 269 Okuma
  • 0 Yorum

Fenerbahçe Kulübünün internet sitesinde yer alan bilgiye göre Ülker Stadı'nda sarı-lacivertlilerin kendi kadrosundan oluşturduğu takımlar, hazırlık maçı oynadı.

Takım kadrolarının maç içinde karşılıklı olarak değişiklik gösterdiği maçı yöneticilerden Mustafa Kemal Danabaş ve Selahattin Baki de izledi.

Maçlarda 6 gol atılırken; Mevlüt Erdinç (2), Serdar Aziz, Tolga Ciğerci, Allahyar ve Ömer Faruk fileleri havalandıran oyuncular oldu.

Fenerbahçe’de teknik direktör arayışları sürerken, geçici antrenörün kim olacağı belirsizliğini koruyor.

Ersun Yanal döneminin bitmesiyle yardımcı antrenör Zeki Murat Göle, TFF'nin izniyle iki maçlığına takımın başında yer almıştı. Göle’nin lisansı bir maçta daha kulübede olabilmek için yeterli değil.  Teknik ekipte yer alan Volkan Demirel ve Mehmet Aurelio da lisans yetersizliğinden geçici antrenörlük yapamayacak. Sarı lacivertlilerin altyapısında görev yapan Şenol Çorlu ve Serdar Dayat’ın pro lisansı var. Salgından sonraki ilk maçta Hes Kablo Kayserispor’la karşılaşacak Fenerbahçe’de bu iki isimden birinin takımın başında yer alması bekleniyor.  

yazar

İyi bir yazar. Aslında sizin düşündüğünüz tarz da bir yazar değil, tam tersine bir yazılım mühendisi :) Azbucuk tükkanın sahibi.

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma