Bu Yaz Sevgili İle Yapılacak Güzel Aktiviteler

Logo
Bu  Yaz  Sevgili  İle  Yapılacak  Güzel Aktiviteler
  • 927 Okuma
  • 0 Yorum

Bu yaz canınız çok sıkılıyor ama sevgiliniz var.  Ee ne bekliyorsunuz sevgiliniz ile yapılacak güzel aktiviteleri sıraladım sizin için hemen okumaya koyulun. :)

1: Sinema güzel bir başlangıç olur 

2:Dizi izlemek kjkjkjkj 

tamam  tamam standartları aşıyoruz işte geliyorr 

1:Gece denize gitmek (sadece ikinizsiniz yukarda yıldızlar muhteşem)

2:Farklı tadlar denemek (bu aşırı  eğlenceli mutlaka deneyin )

3:Arabada müzik açık gece  boş boş dolaşmak (bu gerçekten çok iyi geliyor)

4:Kamppppp (kim daha hamarat görmenin en iyi yolu)

5:Evde öylesine tiktok çekin (cidden gülmekten çekemeyeceksiniz)

6:Sarılmak (bunu saatlerce yapabilirsiniz biliyorum)

7:Yemek yapmak (erkekler konuşturun bakalım ellerinizi)

8:Gece tekin sokaklarda yürümek (biraz gerginlik sizi birbirinize sıkı sıkı bağlar)

9:Öpüşmek (erkekler çekinmeyin kızlar sizi öpmez ilk adımı atın) 

10:Evde güreş etmek (bundan daha eğlenceli aktivite yok)

Evet buraya kadar okudunuz aslında bunların hiçbirine gerek yok jkjkjkjkj var var şaka yapıyorum başka türlü birbirinizi nasıl tanıyacaksınız bir şekilde zaman geçirmelisiniz. Sonuç olarak beraberken eğleniyorsanız ne yaptığınızın bi önemi yok sadece aranızdaki o çekim size yeterli olacaktır sağlıklı kalın.

yazar

Mühendislik ve Eleştiri

Katma değer vergilerinin işletmeler tarafından her türlü mal ve hizmet satılırken kaydedilmesi ve takip edilmesidir. Satış yapılırken karşı taraftan alınan Katma Değer Vergisi alacak tarafına yazılır. Mevzuat nedeniyle hesaba yapılan düzeltmeler hesaplanan KDV hesabının borcuna yazılır. kdv hesaplama Dönem sonunda İndirilecek KDV hesabı ile karşılaştırılarak bu hesap kapatılır.

Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), müşteri ilişkilerini yöneten eksiksiz bir yazılım sistemidir ancak tek bir çözüm değildir. crm yazılımı Müşteri ilişkilerinizi etkili bir şekilde yönetmek, analiz etmek ve iyileştirmek için her müşteri etkileşimi noktasını destekleyen kapsamlı bir bulut çözümleri grubuna ihtiyacınız var.

İstanbul'un en büyük ve iyi yazılım şirketleri ve firması, mobil uygulama, web tasarım, özel proje ve mobil yazılım şirketlerinden Digitexa Yazılım Şirketi, güçlü yazılımcı kadrosu ile yazılım firmaları arasında kurumsal ve güvenilir yere sahiptir.