Call Of Duty Mobil Nedir ?

Logo
Call Of Duty Mobil Nedir ?
  • 522 Okuma
  • 0 Yorum

Activision durdu durdu ve bombayı patlattı. Uzun bir süredir test aşamasında olan Call of Duty: Mobile bugün iOS ve Android kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Grafikleri ile PUBG Mobile‘ın göz kanatan grafiklerinden oyuncuları kurtaracak olan CoD: Mobile, diğer Battle Royale oyunlarında olduğu gibi 100 oyuncu ile oynanıyor. 5v5 takımlar halinde katılabileceğiniz mücadelelerde bir de Zombi modu yer alıyor.

Ücretsiz olarak yayınlanan CoD: Mobile, konsol kalitesinde oyun deneyimi vadediyor. Arkadaşlarınız ile sohbet edebileceğiniz oyunda Call of Duty: Black Ops ve Call of Duty: Modern Warfare’ın efsanevi haritaları yer alıyor.

Oyundaki Sıralamalı Mod’da en üst sıraya yerleşmek veya arkadaşlarınla birlikte oynarken en fazla Klan ödülünü kazanmak için becerilerini ve strateji yeteneklerini kullanabilirsiniz.

yazar

sesiz efendi sakin :)

Azbucuk nasıl çalışır?

Azbucuk.com'a Üye ol sayfamızda ücretsiz üye olabilirsiniz, üye olduktan sonra içerikler girebilirsiniz. Unutmayın her girdiğiniz içerikler sitesinden özgünlük kontrolleri yapılır ve %60'ın üzerindeki içerikler onaylanacaktır. Onay işlemleri tamamlandıktan sonra anında 3 TL, 6 TL ve 9 TL içerik başına ücret kazanacaksınız. Kazandığınız bu ücretler hesabınıza aktarılır, 200 TL ödeme eşiği tamamlandığında sisteme kayıt etmiş olduğunuz IBAN hesabına gönderilmektedir.