Daha İyi Bir Yaşam Daha iyi Bir Hayat

Logo
Daha İyi Bir Yaşam Daha iyi Bir Hayat
  • 7159 Okuma
  • 0 Yorum

Öncelikle daha iyi bir yaşam istiyorsak tüm sıkıntılarımızı ve kötü geçişimizi geride bırakmamız gerekiyor. Tüm bu olayları yaşanmamış ya da kötü bir geçmiş olarak görüp geri bıraktığımız'da daha iyi bir yaşam bizi beklediğine emin olabilirsiniz. Gelecek kaygısı bir çok insanda vardır. Üniversite öğrencilerinin okudukları bölümden mezun olduğun'da iş bulabilecekler mi korkusu ya da bir iş yeri açıp acaba devam ettirebilirmiyim korkusu ile bir hayat yaşamaya zorlanıyor. Bunun nedenleri ise sosyal aktivelere fazla katılmayan kişi ve kişiler'den oluşuyor. Öncelikle bir işte çalışıyor iseniz bir birikim yapıp hayatın güzelliklerini yaşamak için plan yapmalısınız. Bu da iyi bir plan ve programdan geçmektedir. Mesela ülkemiz'de bir çok güzel nokta bulunuyor. Hepsini gezebilir buralar bittikden sonra yurt dışına çıkabilirsiniz. Bir çok vize istemeyen ülkeler mevcut ve inanın bunlar'da ülkemiz kadar muhteşem bölgeler. 

Yeni arkadaş edinmekten korkmayın. Onlar size belkide iyi gelecektir. Aşk yaşamaktan çekinmeyin,üzülecekmiş korkusunu bir an önce yenmeye bakın. Çünkü bu hayatta taklit edilemeyen tek şey cesarettir.İnsanlarla tanışmak ve konuşmak için kendine cesaret vermelisin. Yeni tanıdığın kişiler senin ufkunu genişletecektir. Belkide yeni bir meslek öğreneceksin ya da yeni bir ülke bölge keşfedeceksin. Bunları da çok seveceksin. Sana belki de fikir verecek ve senin bu çok hoşuna gidecek ileriki hayatın'da muhteşem bir başarılı iş adamı olacaksın. Bunlar hep şans ve cesaretten ibaret. Bazı noktalar'da ise aşk öne geçiyor. İnanın bir işi aşk ile yapıyorsanız o işten zevk alıyorsanız siz o işte çok ileri seviyelere geleceksinizdir. Ayrıca arkanız'da iyi birinin olması ve size destek veren bir aşkınız olmalı. Erkek ya da kız bunlar farketmez bir iş yapılacak ise arkanız'da kesinlikle sizi destekleyen aileniz'den sonra eşiniz ve ya sevgiliniz olmalı. İşte hayat bu saatten sonra çok iyi bir noktaya gelecektir. Sizde iyi bir yerde olacak ve daha iyi şeyler yapacaksınız.Umarız ki ileriki hayatınız'da iyi bir birey olup geleceğe iyi birer projeler ile gelirsiniz.

yazar
Yamak

Berker Saran

Özgürlüğüne Düşkün, Bir O Kadar'da Kırılmış Biri.

Azbucuk nasıl çalışır?

Azbucuk.com'a Üye ol sayfamızda ücretsiz üye olabilirsiniz, üye olduktan sonra içerikler girebilirsiniz. Unutmayın her girdiğiniz içerikler sitesinden özgünlük kontrolleri yapılır ve %60'ın üzerindeki içerikler onaylanacaktır. Onay işlemleri tamamlandıktan sonra anında 3 TL, 6 TL ve 9 TL içerik başına ücret kazanacaksınız. Kazandığınız bu ücretler hesabınıza aktarılır, 200 TL ödeme eşiği tamamlandığında sisteme kayıt etmiş olduğunuz IBAN hesabına gönderilmektedir.