Düşük Sistem Gereksinimli Fevkalade Oyunlar

Logo
Düşük Sistem Gereksinimli Fevkalade Oyunlar
  • 308 Okuma
  • 0 Yorum

Merhabalar sevgili oyun severler! Bugün sizlere, kişisel oyun bilgisayarınıza ulaşamadığınız zamanlar için yahut düşük sistem özelliklerine sahip bir bilgisayara sahipseniz oynayabileceğiniz zevkli oyunları bir araya getirdim. Sunacağım önerilerden hoşunuza gidenleri deneyin ve arkadaşlarınıza önerin. Bu yazı sizi yüksek grafikli oyunları oynayamama sıkıntısından tamamen kurtaracak.

1. Euro Truck Simulator 2

SCS Software'in en çok satan oyunu olan Euro Truck Simulator 2, satışa çıkarıldığından itibaren sadece Steam'da 5 milyonun üzerinde sattı. Kimisinin çok sevdiği, kimisinin de on dakika oynayıp sıkıldığı bu oyun sizi İngiltere'nin çayırlıklarından Alp Dağlarının eteklerine kadar götüren; oyunun sadece kendisine sahipseniz bile 71 şehir ve 20 farklı ülke gezebileceğiniz muhteşem bir oyun. Bir tırcı olarak sıfırdan başlamak ve sonrasında adım adım ilerleyerek ilk garajınızı ve çekicinizi satın alıp kendi şirketinizi kurarak, ardından şoförler alarak bu şirketi büyüterek oyunda çok yüksek noktalara gelebilirsiniz. 

yazar

Ben Oğuzhan. Edebiyat en büyük ilgi alanım. Her konudaki tecrübelerimi gerektiği üslûpta dile getirebilirim. Genç kitleden olduğum ve durmadan okuyup yazdığım için yazılarımın içerikleri de biçimi ve sanatı kadar kaliteli olacaktır. Bana sunduğu kitle toplama özelliği nedeniyle bu mecrada yazmak isterim.

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma