EN ÇOK MERAK EDİLEN ÖRGÜT: İLLUMİNATİ

Logo
EN ÇOK MERAK EDİLEN ÖRGÜT: İLLUMİNATİ
  • 1349 Okuma
  • 0 Yorum

NE ZAMAN KURULDU?

1 Mayıs 1776'da Adam Weishaupt ve 4 arkadaşı tarafından kurulduğu iddia edilir. Kurulan bu örgüt aydınlanma çağı olarak da görülüyor. 1785'te Baveryan hükümeti tarafından dağıtılan grubun tüm dökümanları yayınlanmıştır. O tarihten sonraki illuminati topluluğu sürekli gizli kalmıştır.

KAÇ ÜYESİ VAR ?

Örgütte üçgenin iç açıları kadar yönetici görevinde üye var. Yani 180.

İŞARETLERİ VE NEDENLERİ?

Sürekli üçgen ve tek göz işaretinin insanların gözüne gözüne sokulmasının sebebi tamamen planlı bir şey. Çünkü bir gerçeği en iyi göz önüne sererek saklayabilirsiniz.

AMACI NEDİR VE BUNUN KESİNLİĞİ NEDİR?

İlluminatinin amacı, bütün dinleri yıkmak, tek bir Dünya ülkesi kurmaktır. Yani savaşa savaş ile son vermek istemektedir.Bu toplum bu amaca ulaşmak için yapacağı şeyler aklı hayali zorlar.

Topluluğun kesin varlığı hakkında hala bir bilgi yoktur. Örgütün en temel amacı yeni dünya düzenini kurmaktır. Çoğu kişi inansa da, inanmayan kişi sayısı inanan kişi sayısına göre 2 kat daha fazladır.

İNSANLARI ETKİLEYEBİLECEK SİLAHLARI NELERDİR?

Subliminal mesaj,  Backmasking, 25. kare tekniği bu örgütün vazgeçilmez silahlarıdır. Bu silahları insanlara doğrultmakla daha güçlü olduklarını ve büyüdüklerini düşünmekteler.

BAPHOMET KIMDIR?

Baphomet, tapınak şövalyelerinin kullandıkları şeytânî bir semboldür. Baphomet, aynı zamanda eski pagan bereket tanrısıdır. Baphomet'in sağ eliyle negatif ve kötü enerjiyi alarak, sol eliyle yeryüzüne ulaştırdığı tasvir edilmektedir. Lan Wilson, "The Shroud of Turin" adlı eserinde de şöyle der: "Korkunç yüzü ve dağınık sakalları olan bir cin şeklinde tarif edildiğine bakılırsa, bu putun Asmodeus'u (tapınağın yapımında Süleyman'a yardım eden koruyucu cin) temsil ettiği söylenebilir. Rennes Le Chateau'da bulunan köy kilisesinin kapısında da Asmodeus'un bir heykeli mevcuttur."

Ve İlluminati onu insanları korkutmak için kullanmaktadır.

ÖRGÜTE ÜYE OLAN ÜNLÜLER KİMLERDİR ?

Lady Gaga da fazlasıyla pompalanan popüler "şeytanlar" arasında. Konserleri ve resimleri anlayabilenler için gizli mesajlarla dolu.
Bu sisteme hizmet ettiğini "resmen" gözümüze sokuyor.

Müzik aleminin en ünlülerinden birisi Madonna da bu sistemin içerisinde.

Ve daha BeyonceRihanna , Hayley Williams ,Ke$ha, Katy Perry, Paris Hilton, Maroon 5, Shakira gibi bir çok ünlü bu akıl almaz ,kesinliği belli olmayan grupta yer aldıkları söyleniyor, konuşuluyor.

İLLUMİNATİ KARTLARININ ÖNEMİ NEDİR?

Bu kartlar 1995 yılında basılmıştır. Bu kartlarda birçok önemli bilgiler vardır. Mesela İkiz kule saldırısı bu kartlarda gösterilmektedir. Japonya depremi de. Ve Japonya depremi kartında, devrilen Japonya saat kulesinde saat  3.11'dir. Deprem ise Kasımın 3'ünde gerçekleşmiştir. Bu kartlar İllüminati'nin yapacağı kötülükleri gösterir. Gelecekte klonlar, syborglar (vicdanı yok edilmiş, öldürülmesi zor olan harika askerler) gibi şeyler olacaktır. Eğer böyle bir şey varsa vay halimize!

İLLUMİNATİ NEREDE?

Kesin bir bilgi yok ama 51. bölge bu düşünceyi değiştiriyor. Buraya giren kişinin cenazesinin çıktığı söyleniyor. Amerika'nın uzaylılar ile ilgili deney yaptığı yer olarak da bilinir. Burada olduğu konuşuluyor.

ÖRGÜTE ÜYE OLMAK İÇİN HANGİ ÖZELLİKLER GEREKİR?

Aşırı zeki iseniz veya ünlü iseniz, sizi zorla içlerine alacaklardır. Girmezseniz ölürsünüz. İlluminati tarafından öldürülen çoğu ünlü 27 yaşında ölmüştür. Bu yaşlarda girmeye zorlanırlar. İstemezlerse öldürülürler. Amy Winehouse 'Beni üçgenin içine çekmeye çalışıyorlardı. Ama ben direndim, onlardan olmadım.' dedikten 3 gün sonra evinde ölü bulundu.

Arkadaşlar bu haberi yapmamın amacı benim inanmam değil. Ben şahsen böyle bir şeyin olmamasını dilerim .Ama çok fazla gündemde gördüğüm için böyle bir haber yapmak istedim. Umarım beğenirsiniz.Her bir haberde emek olduğunu unutmayalım lütfen!

yazar
Yamak

TUGBA

27 YAŞINDAYIM ÖN MUHASEBE DE BİR BIR FIRMADA 2 YILDIR CALISIYORUM HEDEFLERI YUKSEK OLAN BIRIYIM VE GERCEKLESTIRMEK ICIN ÇABALIYORUM