En iyi ücretsiz Android oyunlar 2019

Logo
En iyi ücretsiz Android oyunlar 2019
  • 325 Okuma
  • 0 Yorum

Ücretsiz oyundan daha iyi ne olabilir? Neredeyse hiçbir şey. Ne zaman korkunç olduğu ve indirmek ve oynamaktan zaman kaybettiğinizin dışında. Neyse ki, Android için bir sürü harika ücretsiz oyun var - ve burada en iyisini listeledik.

Kelime oyunlarına, sonsuz koşuculara, platformerlere ya da bulmacalara atılmak istiyorsanız, burada sizin için bir şey var.

Her bir kategoriyi görmek için sonraki sayfalara tıklayın veya haftanızı seçtikten sonra aşağıdakileri okuyun. En son seçimimiz için haftalık olarak tekrar kontrol edin.

Haftanın bedava Android oyunu: The VideoKid

videoKid

The VideoKid, 1980'lerin pop kültürünün çoğunda ışınlanan yoğun, sonsuz bir paten oyunudur. Oyunlar sırasında çok sevilen klasik çizgi film karakterlerinden bloklu voksel tarzında tasvir edilen Bluesmobile'e kadar her şeyi göreceksiniz.

Göreviniz abone posta kutularında video kasetlerini fırlatmak ve geçişi bitirmeden vardiyasınızın sonuna kadar yapmak - ki bunun yapılması daha kolay. Yol düz olabilir, ama tehlikelerle dolu. Kavşaklar özellikle tehlikelidir, ister büyük çaplı bir gatordan önce kendinizi kanalizasyonda bulursanız, ya da kavurucu dönüşüm robotları arasında dokuma yapın.

Yine de, denemekten zevk alıyorsunuz ve VideoKid, cazibe ve akıllıların eklenmesiyle, creaky old arcade oyunlarının (bu durumda, 1985’teki Paperboy’un) modern günde kesilebileceğini gösteriyor.

Android için en iyi ücretsiz yarış oyunları

Bizim favorimiz ücretsiz Android 3D, retro, 2D ve raylar üzerinde yarışçılar.

android yarış oyunları

Beach Buggy Racing 2

Beach Buggy Racing 2 yüksek oktanlı bir kart yarışçısı. Dinky aracınız, hayattan daha büyük pistler boyunca, yangınla mücadele ejderhaları olan ortaçağ kalelerinden dinozorlarla dolu eski bir dünyaya ve zıplayabileceğiniz devasa deniz canlılarına kadar her şeyi alır.

Doğal olarak, amacınız önce yalnızca iki tur boyunca, damalı bayrağa ulaşmaktır. Bunu yapmak için, kısayolları bulmalı ve rakipleri bir buz bloğuna dönüştürebilecek, onları cennete fırlatacak güçlenceleri kullanmalısın.

Ne yazık ki ligleri yok ve Beach Buggy Racing 2 herhangi bir zamanda yalnızca iki yarış seçeneği sunuyor. Ancak zorlama döngüsü son derece güçlü, yükseltme / kilit açma yolu makul ve yarış eylemi Android'deki en iyi oyunlardan bazıları.

Disc Drivin’ 2

Disk Drivin '2, muhtemelen birisinin Mario Kart olarak shuffleboard'u yeniden tasarladığı ve web tabanlı çok oyunculu yarışmalar için bu garip uyuşturucuyu çevrimiçi olduğu için yarattığı sıra tabanlı sürüş oyunudur.

disc drivin 2

Bir sıra tabanlı yarışçı kavramı kemikler ve işe yaramaması gerekir, ama gerçekten öyle. Ufak diskinizi uzayda asılı duran parçalar hakkında oynatırken, gerginlik rakibinizde eve doğru yükselirken artar. Kısayollara hakim olmayı, tehlikeleri aşmayı ve küçük diskinize sağlanan bonus güçlerinden en iyi şekilde nasıl faydalanabileceğinizi öğreneceksiniz.

Android'deki en iyi mobil yarışçılardan birinin bir yarış pistinin etrafına yazı tura atmakla ilgili olduğunu düşünmek saçmadır, ama işte burada. Bunu tehlikeye atıp özledim.

Asphalt 9: Legends

Asfalt 9: Efsaneler, öncekiler gibi, kesinlikle nitro-mutlu, arcade yarışlarında yaşamdan daha büyük bir zevk. Düzenli olarak havaya yükselen, aracınızın dönmesi ve fırıldak çarkını, araç sigorta şirketinizin poliçe belgelerinizi öfkeyle yırtacağı şekilde çılgınca hızlarda kemer atmanızı sağlar.

asphalt 9 legends

Bu yarışçı aynı zamanda kontrolleri yönlendirmeniz gerekmeyen noktaya göre düzenleyerek de kendisini farklılaştırır. Otomobil raylar üzerinde hareket eder, şeritlerin arasında kaydırırsınız ve artırma ve sürüklenme gibi zamanlama hareketleri yapar. Kulağa indirgeyici gelebilir ancak bu, yarış hissinden uzak durmaz, size zamanlamaya odaklanma duygusu verir ve gerçekten isterseniz manuel bir seçenek vardır.

Asfalt oyunu olmak, bazı eziyetler var, ancak bu Android'deki en tuhaf ve göz kamaştırıcı arcade yarışına dalmanızla dengeleniyor.

Carmageddon

Carmageddon, PC oyunlarının geçmişinden bir patlama. Bir yarışçı olarak maskelenir, ancak çoğu zaman bir av metaline sahip olsanız da av avınız gibi gelir.

carmageddon

Oyunun serbest biçimli “arenaları”, distopyacı bir geleceğin yol ağıdır. İnsanlar ve inekler, sadık sürücüler birbirlerini parçalara ayırırken, sadık bir şekilde iç içedirler. Zaferler, turları tamamlama, tüm rakiplerini mahvetme veya yakınlardaki her canlı parçasını biçme yoluyla gelir.

1990'larda, Carmageddon'un bazı ülkelerde yasaklanma noktasına gelmesi şok edici oldu. Bugün, lo-fi şiddeti ilginç görünüyor. Ancak oyunun yanak dili mizahı hayatta kalıyor, kabarık fiziğin yanında güzel oturuyor, yarışan bir tür yarışıyor ve yozlaşan polisler yollarını aşmaya kalkarsanız sizi ezmeye çalışıyor.

Asphalt 8: Airborne

Asfalt 8: Havadan indirme, gerçekçiliğe bir bakış açısı kazandıran yüksek oktanlı bir yarışçıdır. Ardından, bu kadar önemsiz bir mesele ile uğraşmamaya karar verdi ve arabanızı havaya sık sık gönderen görkemli nitro gücü altında çılgınca hızlarda ilerlemenizi tercih etti.

asphalt 8 airborne

Öyleyse simülasyon kalabalığı için değil, ama bu yarışçı herkes için mükemmel. Yaşamdan daha geniş dallı kurslar - gerçek dünyadaki yerlere hiper-gerçek alır - çılgın ve heyecan verici. Çakıl tuzakları ile çevrili sıkıcı bir devrenin etrafında tur atmak yerine, roket fırlatma yerlerinden fırlar ve volkanlar arasında uçarsınız.

Dezavantajları vardır - alaycı IAP'ler ve zamanlayıcılar boldur, aksi halde bu şık yarışçının tarzlarına çok büyük bir komedi kuyruğu kaynağı olurlar. Ancak baş döndürücü hız, ortadaki namlu ruloları ve bolca gülüyor, bu yarışçı yenmek için zor.

 

yazar
Kalfa

Hazal Kanmaz

Azbucuk nasıl çalışır?

Azbucuk.com'a Üye ol sayfamızda ücretsiz üye olabilirsiniz, üye olduktan sonra içerikler girebilirsiniz. Unutmayın her girdiğiniz içerikler sitesinden özgünlük kontrolleri yapılır ve %60'ın üzerindeki içerikler onaylanacaktır. Onay işlemleri tamamlandıktan sonra anında 3 TL, 6 TL ve 9 TL içerik başına ücret kazanacaksınız. Kazandığınız bu ücretler hesabınıza aktarılır, 200 TL ödeme eşiği tamamlandığında sisteme kayıt etmiş olduğunuz IBAN hesabına gönderilmektedir.


Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma