FaceApp Nedir? Nasıl Kurulur?

Logo
FaceApp Nedir? Nasıl Kurulur?
  • 754 Okuma
  • 0 Yorum

 

Son zamanlarda insanlar arasında sürekli dolaşmakta olan yeni akım FaceApp uygulamasının nasıl kurulduğu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler bu yazımıza bakabilir. Uygulama Google Play Store ve AppStore üzerinden indirilebilir olmasıyla tüm kullanıcıların erişimine açık durumdadır. Bu uygulama sosyal medya kullanıcılarının arasında sürekli dolaşarak adından çok fazlaca söz ettiriyor. Uygulamanın konusu olarak aslında çok basit bir sistem üzerine kurulmuş olup ve insanların sanki uzun yıllar sonrasında yüz tipinin nasıl olacağı konusunda size düşünme fırsatı sunuyor. Uygulamanın içerisinde yaşlandırma, cinsiyet değiştirme gibi birçok seçenek bulunmaktadır.Şimdi sizin için FaceApp Nedir? Nasıl Kurulur? hakkında birçok merak ettiğiniz bilgiye ayrı ayrı bakalım.

FaceApp

FaceApp Nasıl Kurulur? Uygulama Ücretli mi?

AppStore ve Google Play Store üzerinden uygulamayı aratarak telefonunuza indirebilirsiniz. Normal bir uygulama kurulumu gibi bu işlemi sonlandırarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz sürümü bulunduğu gibi tüm özelliklerin kilidinin açık olduğu ücretli bir sürümü de bulunmaktadır. Ücretsiz sürümün kurulumun ardından uygulama içerisinden bazı filtrelerin satın alım işlemini gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Uygulamayı indirmek için size aşağıda vereceğimiz linklerden yardım alabilirsiniz.

Kurulum Sonrası Ne Yapmalıyım?

Uygulamanın içerisinde bulunan arayüzün kolaylığı sebebi ile eğlenceli işlemlerinizi hızlı bir şekilde halletmeniz mümkün hale geliyor. Uygulama kurulumunun ardından bazı izinler istiyor. Bu izinlerden en önemlisi telefonunuzun içinde bulunan fotoğraflara erişim iznidir. Bu izini mutlaka vermeniz gerekiyor. İzin vermenizin ardından uygulama içerisinde telefonunuz olan resimleri görebileceksiniz. Seçtiğiniz fotoğrafların alt kısmında bulunan efektrlerden istediğiniz birini seçerek işlemlerinize eğlenceli içerikler oluşturarak devam edeceksiniz.

Uygulamanın indirme Linkleri

Aşağıda bulunan linkler yardımı ile FaceApp uygulamasını kolay bir şekilde AppStore ve Google Play Store’den indirebilirsiniz.

FaceApp Google Play Store

FaceApp AppStore

FaceApp İle Düzenlenen Bazı Fotoğraflar

Murat boz

Kıvanç Tatlıtuğ

 

PUBG MOBILE LITE

yazar
Kalfa

Burak Mehel