Fenerbahçe'den açıklama! Resmi siteden yayımlandı...

Logo
Fenerbahçe'den açıklama! Resmi siteden yayımlandı...
  • 2681 Okuma
  • 0 Yorum

Fenerbahçe spor kulübü 21 Eylül 2019 Cumartesi günü oynanacak Ankaragücü maçında ceza alan tribünlerle alakalı resmi siteden bir açıklama yayımladı.

İşte o açıklama

Futbol A Takımımızın, ligin 3.haftasında Trabzonspor ile oynadığı maç ile ilgili PFDK tarafından kulübümüze gönderilen yazıda aşağıdaki ifadelere yer verilmiş; Takımımızın 21 Eylül 2019 Cumartesi günü MKE Ankaragücü ile oynayacağı maçta cezalı olan bloklar açıklanmıştır.

 

“FENERBAHÇE A.Ş.'nin, 01.09.2019 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş. Süper Lig Cemil Usta Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle FDT'nin 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan SPOR TOTO K, L, M, N, MİGROS TRİBÜNÜ K, L, M, N blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine,

 

Bu karar doğrultusunda;

 

1- Trabzonspor maçımızı, yukarıda geçen bloklarda izleyen taraftarlarımız MKE Ankaragücü maçında tribüne giriş yapamayacaklardır.

 

2- Yukarıda açıklanan bloklarda kombine sahibi taraftarlarımız, kombinelerini 19 Eylül 2019 Perşembe günü saat 12.00’a dek passolig üzerinden istedikleri kişilere veya Kulübümüze devredebileceklerdir.

3- TFF, E-bilet genelgesinin 13. ve 14. Maddeleri doğrultusunda, maça giremeyecek olan ve 19 Eylül 2019 Perşembe günü saat 12.00’a dek biletlerini devretmeyen taraftarlarımızın biletleri, kulübümüz adına aynı tarih ve saat itibariyle diğer taraftarlarımız için satışa sunulacaktır.


Fenerbahçe Alanyaspor maçı için kural hatası başvurusu yapacak mı? Fenerbahçe yönetimi 48 saat içinde itiraz etmek için çalışmalara başladı.

Fenerbahçe, Aytemiz Alanyaspor deplasanından 3-1 mağlubiyetle dönerken, kural hatası tartışmaları maça damga vurdu. Fenerbahçe yönetimi yayıncı kuruluşun ekrana getirmediği görüntüler ile başvuru yapmaya hazırlanıyor.

 

Fenerbahçe Alanyaspor maçı için kural hatası başvurusu yapacak mı?

Fenerbahçe, Alanyaspor maçında yenilen ilk goldeki taç pozisyonu için kural hatası başvurusu yapmaya hazırlanıyor. Yayıncı kuruluşun ekrana yansımayan görüntülerini toplayan Fenerbahçe, 48 saat içinde itiraz etme hakkını kullanmayı düşünüyor.

yazar

Editör

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma