Geçmiş olsun Dorukhan

Logo
Geçmiş olsun Dorukhan
  • 326 Okuma
  • 0 Yorum

Aytemiz Alanyaspor maçında sağ bekte görev yapan ve karşılaşmanın ikinci yarısında sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan Beşiktaş’ın genç yıldızı Dorukhan Toköz'ün kaç ay sahalardan uzak kalacağı belli oldu. 

KULÜP AÇIKLAMASI                                                                                                                                                                       "Bu akşamki maçta sakatlanan oyuncumuzun sağ dizinde Patella ( diz kapağı) çıkığı ve bu bağlı diz kapağından kıkırdak kopması tespit edilmiş olup, oyuncumuz ameliyat edilecektir"                                                                                                 Genç oyuncunun 4 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

AHMET KAVALCI;                                                                                                                                                                             Dorukhan'ın yaşadığı sakatlıktan dolayı çok üzüntülü olduklarını belirten Ahmet Kavalcı, "Dorukhan, maç sırasında bir sakatlık geçirdi. Çekilen MR sonrasında diz kapağında problem olduğunu öğrendik. Diz kapağı yerinden çıkıyor, tekrar oturuyor ve o esnada ayakta hafif bir sakatlık oluyor. Doktorlar MR'ını çekti. Yaklaşık 4 ay futboldan uzak kalacak. Çok üzüntülüyüz, galip geldik ama Allah böyle sakatlıklar vermesin. Kendisinin de morali çok bozuk. Abdullah hoca ve futbolcu arkadaşları da yanındalar. Tekrar kendisine çok geçmiş olsun ve Allah şifa versin diyoruz" şeklinde konuştu.

Süper Lig'in 7. haftasında Aytemiz Alanyaspor'u ağırlayan Beşiktaş'ta karşılaşmanın 73. dakikasında Alanyasporlu Cisse ile ikili mücadeleye giren genç futbolcu, sağ dizinin üzerine düştü ve bu sırada takım arkadaşı Vida’yla da çapıştı. Dorukhan Toköz'ün sakatlığı siyah beyazlıları şoke etti. Dizi döndüğü öğrenilen Toköz sahadan gözyaşları içinde sedyeyle ayrıldı.


Süper Lig ve 1. Lig ekipleri de resmi hesaplarından geçmiş olsun mesajları yayınladı.

Galatasaray: "Milli futbolcu Dorukhan Toköz’e geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyoruz."

Barcelona: "Acil şifalar Dorukhan Toköz" 

Fenerbahçe: "Bir an önce sahalara dönmen dileğiyle, geçmiş olsun Dorukhan"

BB Erzurumspor: "Geçmiş olsun Dorukan Toköz! En kısa sürede sahalara dönmen dileğiyle"

Başakşehir: "Siyah-Beyazlı camiaya ve genç futbolcuya geçmiş olsun diyor, en kısa sürede sahalara dönmesini temenni ediyoruz."

Yeni Malatyaspor: En yakın sürede sahalara dönmen dileğiyle...Geçmiş olsun Beşiktaş. Geçmiş olsun Dorukhan Toköz.

Eskişehirspor: "Altyapımızdan yetişen, eski futbolcularımızdan Dorukhan TOKÖZ'ün yaşadığı talihsiz sakatlığı atlatıp en kısa sürede sahalara dönmesini dileriz. Geçmiş olsun Dorukhan"

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma