Trendler

Wordpress Eski Düzenleyiciye Geri Dönmek

Kredi Notunu Yükseltme Yöntemleri

Google Keep Nedir?

Google Keep Nedir?

Google Keep, herkes tarafından bilinen arama motoru Google tarafından basit arayüzü ile geliştirilmiş olan yapışkan notlar uygulamasıdır. Google Keep’i Android cihazlarınızdan ve bilgisayarlarınızdan kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Bu kullanım size her konuda birçok avantaj sağlayacaktır. Uygulama hakkında daha detaylı bilgi almak için yazımızın devamında uygulama hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Google Keep’in Mantığı

Google Keep uygulamasının temel mantığına bir göz attığımızda sadece not alma işlemine yaradığı görünse de sürekli bilgisayar başında vakit geçiren insanlar için iş konusunda fazlasıyla kolaylık sağlamaktadır. Yapmanız gereken bir işi kağıda not almak yerine yapışkan not olarak bilgisayar ekranınıza not almak çok iyi bir fikir değil mi? Uygulama kullanıcılarına yazılı not alma, sesli not alma gibi birçok seçenek sunmaktadır. Bu sebeple kullanım alanı fazlasıyla artmakta ve her durumda kullanımınıza sunulmaktadır. Aynı zamanda her ihtiyacınıza birebir yarar sağlamaktadır.

Keep

Özellikle mobil ve masaüstü arasında kurulan senkronizasyon sebebiyle telefonunuzdan aldığınız notlara bilgisayar ekranınızdan ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda gördüğünüz notlar üzerinde değişikliklerde yapabiliyorsunuz. Uygulamanın sunduğu bu kolaylık sayesinde her an ulaşmanız gereken notlar her zaman yanınızda olur ve düzenleme imkanı sağlar. Google Keep uygulamasının masaüstü versiyonuna buradan ulaşabilirsiniz. Android kullanıcılarının cihazlarına indirmesi içinde buradan kullanabilirler. Uygulamaların yükleme işlemini gerçekleştirdikten sonra her iki cihazdanda aynı mail üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir. Bunun sebebi cihazlar arasında senkronizasyonun sağlanmasıdır. Bu işlemlerin ardından görüntülü, sesli, yazılı ve birçok şekilde notlar alabilirsiniz. Aldığınız notlara istediğiniz noktadan ulaşabilirsiniz. Sınavlara hazırlanan öğrencilerin bu uygulama fazlasıyla işine yaramaktadır. Örneğin, DGS’ye hazırlanan bir öğrenci bu uygulama üzerinden duyduğu her konu üzerinden notlar alabilir. Çalışma süresi boyunca bu notlara göz atarak bilgilerini tazeleyebilir.

yazar

Burak Mehel - Editör

Merhaba, adım Burak. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Programı 3. Sınıf öğrencisiyim. Çoğu alanda incelediğim konular ile ilgili tamamen kendi fikirlerime dayalı yazılar yazmaktayım. Bilgi paylaşımına verdiğim önem sebebiyle tüm öğrendiklerimi sizinle paylaşıyorum. Gündemde bulunan güncel içeriklere kolay yoldan ulaşmak için yazılarımı takipte kalmalısınız.

Yorumlar

Bir yorum bırak

Kesinlikle email adresiniz paylaşılmaz!

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma