Hakan Muhafız 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Logo
Hakan Muhafız 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?
  • 2551 Okuma
  • 0 Yorum

Netflix’in en dikkat çekici dizilerinden bir tanesi olan Hakan Muhafız ilk 2 sezonun ardından 3. sezonu ile ekranlara yansıyor. Yayınlanan ilk 2 sezonunda milyonları ekrana kilitlemeyi başaran Hakan Muhafız hem kadrosuna yeni katılan oyuncuları hem de 2. sezondaki final sahnesi ile 3. sezon için izleyicileri heyecanlandırıyor. 2019 yılının 26 Nisan’ında yayınlanan son sezonun ardından yeni iki sezonun art arda yayınlanması planlanıyor. 2020 yılında izleyicilerini doyuracak olan Hakan Muhafız yapımcıları İstanbul’un da bol bol ön plana çıkarılacağı yeni sezon bölümleri ile izleyicileri ekran başına çekmenin planlarını yapıyor.

Hakan Muhafız’da Geçtiğimiz Sezonlarda Ne Olmuştu?

Her izleyicisi tarafından Hakan Muhafız 3. Sezon ne zaman yayınlanacak sorusunun sorulduğu efsane dizide geçtiğimiz 2 sezon nefesleri kesmeyi başarmıştı. İstanbul’da geçen fantastik hikayesi ile dikkatleri çeken Hakan Muhafız; İstanbul’un koruyucusu Hakan ve 7 ölümsüz arasındaki amansız mücadeleyi anlatıyor. Ölümsüzler hem İstanbul’u hem de bütün insanlığı ele geçirmek isterken hançeri ve tılsımlı gömleği ile bunu önlemek isteyen Hakan bazen gönül ilişkileri bazen de ahmaklığı yüzünden ölümsüzlerle savaşmakta birnebze yetersiz kalıyor.

Anne ve babasını öldüren ölümsüzlerden intikam almak isteyen Hakan aynı zaman da görevi olan İstanbul muhafızlığını da hakkıyla yerine getirmek için son bölümlerde elinden geleni yapıyor. Ancak yeniden dirilen 6 ölümsüz onu alt edecek gibi görünüyor.

Hakan Muhafız Nerede Yayınlanıyor?

Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Duran, Hazar Ergüçlü ve Burçin Terzioğlu’nun baş rollerini paylaştığı Hakan Muhafız son dönemlerin en büyükdizi film platformu olan Netflix’te yayınlanıyor. Netflix Türkiye’nin en dikkat çekici dizilerinden bir tanesi olan Hakan Muhafız Türkiye’deki Netflixüyeliklerini de oldukça arttırdı.

Siz de Netflix üzerinden Hakan Muhafız’ı takip etmek ve dizi film konusunda geniş bir platforma ulaşmak için hemen Netflix üyeliği satın alabilirsiniz. Daha önce sizler için özel olarak hazırladığımız Netflix yazısını inceleyerek hem Netflix üyeliği hem de Netflix paketleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Netflix ile ilgili yazımız için tıklayın!

VetMate

yazar
Kalfa

Hazal Kanmaz