İlk Buluşmada Tiksindiren 6 Erkek Hareketi

Logo
İlk Buluşmada Tiksindiren 6 Erkek Hareketi
  • 68 Okuma
  • 0 Yorum

1.Argo konuşmak

Image

İğrenç ve Çok itici olduklarının farkında değiller. Siz siz olun buluşacağınız kişinin yanında küfür etmeyin benden demesi!

2.Ter kokması

Image

Taş gibi olsanızda kimse size dayanamaz. Yanlış anlamayın koku olarak. Sabah kalkınca duş almayı ihmal etmeyin sadece kendiniz için yaşamıyosunuz unutmayın!

3.Özgüven eksikliği

Image

Ah kardeşlerim! Hani dışarda gördüğünüz  güzel kızların yanındaki çelimsiz adamlara diyosunuz ya bu kız bu adamda ne buluyor. Özgüven buluyor kardeşim. Ne yap ne et özgüvenini geliştir.

4.Eski sevgiliden bahsetmek

Image

İyi niyetlede anlatsanız hoş karşılanmaz brolarım. En iyisi siz hiç eski sevgililerinizden bahsetmeyin.

5. Fazla İleriye Gitmek

Image

İlk buluşmada fazla yakınlaşmaya çalışmayın dışardan çok itici duruyor. Herşey yavaş yavaş brolarım. özellikle ilk buluşmadan seni seviyorum demeyin.

6. Cep telefonunu elinden düşürmemek

Image

Bu sadece ilk buluşma için değil sürekli yapmanız gereken bir davranış biriyle konuşurken gözlerinin içine bakın telefona değil.

yazar
Yamak

oğuz acet

17 yaşındayım öğrenciyim, Amasyada yaşıyorum.

Azbucuk nasıl çalışır?

Azbucuk.com'a Üye ol sayfamızda ücretsiz üye olabilirsiniz, üye olduktan sonra içerikler girebilirsiniz. Unutmayın her girdiğiniz içerikler sitesinden özgünlük kontrolleri yapılır ve %60'ın üzerindeki içerikler onaylanacaktır. Onay işlemleri tamamlandıktan sonra anında 3 TL, 6 TL ve 9 TL içerik başına ücret kazanacaksınız. Kazandığınız bu ücretler hesabınıza aktarılır, 200 TL ödeme eşiği tamamlandığında sisteme kayıt etmiş olduğunuz IBAN hesabına gönderilmektedir.