İNTERNET' TEN PARA KAZAN! YANDEX TOLOKA?

Logo
İNTERNET' TEN PARA KAZAN! YANDEX TOLOKA?
  • 1140 Okuma
  • 0 Yorum

Mezun olalı 2 yıl olmuş. Ben hala iş bulamamışım. KYK kredisinin ödenme vakti gelmiş ve eğer ödemeye başlamazsam faiz ile borcu giderek katlanacaktı. Çevreden gelen, hala iş bulamadın mı soruları, kredi borcu, aile baskısı, bir diplomaya sahip olduğun halde, hiçbir işe kabul edilmemek… İşte tüm bunlar beni bir şekilde para kazanmaya başlamaya zorladı ve araştırmalarım sonucu İNTERNETTEN nasıl para kazanabileceğim konusunda birçok bilgiye ulaştım.

Şimdi size bana 1 buçuk ay içerisinde yaklaşık olarak 1000 TL kazandıran YANDEX uygulamasından bahsedeceğim. Güvenli bir sistem olduğunu test ettikten sonra, harıl harıl bus istem üzerinde çalışmaya başladım. İlk olarak ücretsiz kayıt yaptırdıktan sonra, aşamaları takip ederek para kazanmaya başladım. Can sıkıcı yanı bazı görevlerin sadece 1 CENT olması. Evet çok az bir miktar ama şunu unutmayın.Atalarımız “damlaya damlaya göl olur” demişler. Evet doğru, ben bizzat test ettim. Tam 1000 TL öyle çok bir para değil ama benim birçok ihtiyacımı o dönem karşıladı. Dolayısı ile hiç yoktan iyidir. Hatta baya iyidir. :))

Önemli noktalar;

1)     Sakın nasılsa kontrol eden yok diye görevleri sallayarak yapmayın. Çünkü aynıgörevleri birçok kişi yapıyor be sonuçlar belli bir istatistik üzerinde oranlanarak sizlere doğru yaptığınız oranda puan veriliyor. Ve genel bir puanortalaması var. Bu puan da size daha kaliteli ve daha fazla görev gelmesine yardımcı oluyor. Yani işleri özensiz yaparsanız görev gelmez.

2)     Sadece bilgisayar değil telefondan da dışarıda görev yapabilirsiniz ki bu zor olduğu kadar da fazla kazanmanıza yardım eder.

3)     Tüm vaktinizi ona ayırmalısınız. Çünkü sık sık ekran yenileyerek yeni görevleri alabilirsiniz. Yoksa başkaları kapar J

4)     Son ve en önemlisi, bazı görevlerin geliş saati hep aynı oluyor. Bunları iyi takip etmekte fayda var.

Paralarınızı kazandıktan sonra PAPARA isimle uygulama vasıtasıyla IBAN numaranızı kullanarak paranızı çekebilirsiniz.

YANDEX dışında parayı birde bu siteden kazanabilirsiniz. Ben henüz bir sonuç alamadım ki zaten başlayalı 3 gün oldu. Ama yazdıklarımı birilerinin okuyor olması beni mutlu ediyor. :)

 

 

TV Remote for Philco

yazar
Yamak

Büşra Gün

Gıda Mühendisiyim. Alanımda Master yapmaktayım.