İNTERNETTEN GÜNLÜK 1 DOLAR VE DAHA FAZLA KAZANDIRAN UYGULAMA (WOWAPP UYGULAMASI)

Logo
İNTERNETTEN GÜNLÜK 1 DOLAR VE DAHA FAZLA KAZANDIRAN UYGULAMA (WOWAPP UYGULAMASI)
  • 1757 Okuma
  • 0 Yorum

     

 WowApp'e Hoş Geldin - Kazan, Paylaş, İyilik Yap


9 Şekilde Kazanma Yolu

placeholder


Neden WowApp'e İhtiyacımız Var?

WowApp, gerçek para kazanmanıza ve İyilik Yapmanıza izin veren ÜCRETSİZ ve benzersiz topluluktur. Sizden yapılması istenen görevleri yerine getirdiğinizde kazanç sağlarsınız.

 İletişim kurmak, haberleri okumak, web'de gezinmek, oyun oynamak, cep telefonunuzu açmak, çevrimiçi alışveriş yapmak, anketlere katılmak reklam izlemek veya diğer görevleri yerine getirmek birçok kazanç sistemi mevcut. Wowcoin ile çalışıyor. Yani 100 wowcoin 1 dolar!!! Gözünüz hemen korkmasın o kadar kolay ki kazanmak örneğin bir oyun geliyor size 6 dolar ödül veriliyor kazanmamanız mümkün değil.

Şimdi gelin tek tek 9 farklı kazanma yöntemine sahip olan WowApp nasıl işliyor bunu görelim.


CHAT & NEWS

Sohbet ederken, haberleri okurken, ücretsiz aramalar ve görüntülü görüşmeler yaparken, dosyaları paylaşırken ve çok daha fazlasında kazanın ve iyilik yapın.

Cep telefonunuzda sohbet edin

Bire bir görüşmeler veya grup sohbetleri sırasında kendinizi ifade etmek için çeşitli emojilerden, çıkartmalardan ve GIF'lerden faydalanın. Özel sohbet seçeneği bile var.

Haber Oku

Dünyanın en iyi yayıncılarından en son haberleri doğrudan telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan okuyun. Haber Okuyucunuzu tercih ettiğiniz konular, diller, kaynak ülkeler, yayıncılar ve daha fazlasına göre kişiselleştirin.

Mobil Sesli ve Görüntülü Arama Yap

Ücretsiz görüşmelerinizde en iyi ses kalitesinin tadını çıkarın ve aynı anda gerçek para kazanın. Arkadaş grubunuzla arayı kapatmak için konferans görüşmesi bile yapabilirsiniz.


COMPUTER & WEB

Bilgisayarınızda ve Wowapp.com platformunda WowApp etkinliklerinizle kazanın ve iyilik yapın.


Cihazlar Arası Sohbetler

Bıraktığınız yerden devam edin! WowApp'ı bilgisayarınıza yükleyin ve mobil cihazınızda başlattığınız sohbetlerinize bilgisayarınızdan, bilgisayarınızda başlattığınız sohbetlerinize mobilden devam edebilirsiniz.

Aktivitenizi Kontrol Edin

Kazançlarınızı, Kazanç Geçmişinizi ve Üst Üste Yaptığınız İyilikleri bir bakışta kontrol edin.

Web'de WowApp

Bilgisayarınızdan sohbet ettiğinizde veya wowapp.com adresini ziyaret ettiğinizde, WowPara kazanırsınız ve iyilik yapabilirsiniz.

ANINDA KAZAN

Video izlemek, bir uygulamayı yüklemek, oyunda belirli bir seviyeye ulaşmak gibi eğlenceli ve ilgi çekici aktiviteleri gerçekleştirerek anında gerçek para kazanın ve İyilik Yapın.

Videoları izle

İlginç videolar izleyerek para kazanabilir ve aynı zamanda eğlenebilirsiniz. Her 30 dakikada bir yeni bir video ve kazanma şansı mevcuttur.

Uygulamaları Yükle

Anında Kazanç tekliflerimizden telefonunuza faydalı bir uygulama yüklediğiniz her seferde, WowPara ve İyilik Yapmak ile ödüllendirilirsiniz.

Aktiviteleri Tamamla

Anında Kazanç tekliflerinden gelen görevleri tamamladıktan sonra, üyeler yeni kazandıkları WowPara hakkında 10 dakika içinde kadar haberdar edilirler.

placeholder

Oyun Yorumları

Bir oyunda diğer oyuncuların fikirlerini kontrol edebilir ve oynadıktan sonra kendi yorumunuzu paylaşabilirsiniz. Bu şekilde, bir oyunun sizin gibi oyuncular arasında ne kadar popüler olduğunu her zaman bilirsiniz.

Editörün Seçimi

Bir sonraki sefer hangi oyunu denemek istediğinizden emin değilseniz, her zaman özel 'Editörün Seçimi' bölümümüzden güvenilir tavsiyeleri kontrol edebilirsiniz.

Yeni Oyunlar

Oyuncular platformumuzdaki yüzlerce oyun arasından yeni oyunları 'Yeni' bölümünü ziyaret ederek kolayca bulabilirler.

placeholder

Sipariş Takibi

Alışveriş deneyiminize WowApp'de başlayın ve mağazanın web sitesindeki satın alma işleminizi sonuçlandırın, böylece siparişiniz takip edilir ve para iadesi alır ve İyilik Yapabilirsiniz.

Para İadesi

Satın alma işleminiz için ödediğiniz tutarın bir kısmı size iade edilir. Para iadesi tutarları ve yüzdeleri, mağazalara, ürünlere vb. göre değişir.

Para Olarak Çek veya Bağışla

WowApp'dan elde ettiğiniz tüm kazançlarda yapabileceğiniz gibi, para iadenizi kendiniz için kullanabilir veya hayır kurumuna bağışta bulunabilirsiniz.

placeholder

Smart Shopper

WowApp Alışveriş üzerinden para iadesi sunan bir web sitesini ziyaret ettiğinizde, Smart Web tarayıcınızın uzantısı olan Smart Shopper size bildirim gönderir.

Haber okuyucu

İlgilendiğiniz konular hakkındaki en son haberleri okuyun! Haber Okuyucunuzu tercih ettiğiniz diller, kaynak ülkeler, yayıncılar ve daha fazlası ile ilgili özelleştirebilirsiniz.

Anketlere Katıl

Mevcut anketleri doldurun ve karşılığında WowPara kazanın.

Kişiselleştirilmiş Ana Sayfa

Smart Web tarayıcınızda yüklüyken, ana sayfanızda bir arama çubuğu ve en çok oynanan WowApp oyunları veya en çok ziyaret edilen web siteleri gibi birçok ilginç bölümler yer alacaktır.

placeholder


Ücretsiz Arama

Tüm WowApp'ten WowApp'e çağrılar ücretsiz! Arkadaşlarınızla konuşurken en iyi kalitenin keyfini çıkarın, kazanın ve İyilik Yapın.

Düşük Arama Ücretleri

WowApp ile dünyanın her yerindeki arkadaşlarınızı, ailenizi veya iş ortaklarınızı en düşük tarifelerle arayın. 2$'dan başlayan kredi alın ve kolayca uluslararası arama yapın!

WowApp numarası

WowApp Numarası, WowApp dışındakilerin size ulaşmasını kolaylaştıran sanal bir numaradır. WowApp Numaranızı kolayca ayarlayabilir ve çok sayıda yerel uzantı arasından seçim yapabilirsiniz.

placeholder

Bildirimler

Smart Slide ile en son bildirimleri doğrudan WowApp kilit ekranınızda görebilirsiniz. Örneğin, kişilerinizden okunmamış mesajlarınız varsa size bildirilir.

Haber okuyucu

Smart Slide'ın diğer bir harika özelliği, telefonunuzu açarak dünya çapındaki en iyi yayıncıların en sevdiğiniz konulardaki haberlerine erişebilmenizdir.

Birçok Dil

Seçiminize göre birçok dilde ve çok çeşitli ülkelerden haberleri alabilirsiniz. Ayrıca, yayıncıları ve en çok ilginizi çeken konuları da seçebilirsiniz.

placeholder

BU FIRSATI KAÇIRMA!!!

Sende daha fazla kazanmak istiyorsan ne duruyorsun hemen aramıza katıl günlük 1 dolar ve daha fazlasını kazan!!! 

Bizimle birlikte olmanın farkına varmak istiyorsan linki tıkla ve kaydını oluştur seninle yönetici yakından ilgilenecek daha fazla kazanman için en iyi eğitimi verecek.

Yatırım yapmadan hep birlikte kazanmak için aramıza katıl;

https://www.wowapp.com/w/ygmur123/Hayalperest-T

yazar

İddialıyım yazı yazmayı ve okumayı severim. İdealleri olan ve hayata tutunmaya çalışan bir bireyim.

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma