İNTERNETTEN PARA KAZANMAK MÜMKÜN MÜ?

Logo
İNTERNETTEN PARA KAZANMAK MÜMKÜN MÜ?
  • 1923 Okuma
  • 0 Yorum

Merhaba arkadaşlar sizlere internet üzerinden para nasıl kazanılır böyle birşey mümkün müdür? Bu yazımda  akıllarda oluşan tüm bu sorulara yanıt bulacaksınız.

Evet, internetten çok güzel para kazananlar var ev geçindirenler bile var ama bu cümleyi okuduktan sonra oooh ne güzel hemen işi bırakıp ben de bu işe girişeyim diye sakın olaki düşünmeyin. Dedim  ya internetten para kazanarak ev geçindirenler var diye ama tam dersi durumda söz konusu dolandırılanlar da var. Oyüzden böyle birşeyin mümkün olduğunu bilin ama garanti birşey gibi görmeyin lütfen. Tatlı sözlere hemen inanmayın araştırın özellikle yatırım yapmanızı önermem yatırım yaparak sizin paranızı katlayacağını söyleyenler malesef ki kandırıyorlar. Zamanında benimde başıma geldi 15.000 kaybettim. Duymuşsunuzdur epitelyum adlı şirketi....

Demem o ki yatırım yapmadan da ufak veya büyük çapta para kazanmak mümkün. 

placeholder

Peki şimdi siz diyorsunuzdur tamam da bunu nasıl yapacağım?

Öncelikle youtube kanalı açarak çok güzel paralar kazanabilirsiniz ama bu iş sabır gerektiren bir iş. Ama tek başına ev geçindirmeye yetmez. Çok büyük kanalınız olacak ki mümkün olsun.

Telefon uygulamaları sayesinde de çok güzel gelir elde edebilirsiniz. Eğer çevreniz genişse bu daha da kolay olur. Telefon uygulamaları ile  hem daha kolay hem de eğlenceli şekilde para kazanmak mümkün. Zaten telefonu sürekli kullanıyoruz herzaman yanımızda bunun için değerlendirebiliriz. 

placeholder

Bu uygulamalarda neler yapıyoruz peki?

Uygulamalar size görevler verir bu görevler reklam izleme oyun indirme daha sonra silebilrisiniz tabi bu tür basit şeyler. Sizler de bunun sonucunda para kazanırsınız, belki şuan inandırıcı gelmeyebilir bilenler biliyordur tabi ki ama hiç bu işe girişmeyenler için saçma gelebilir ama gerçek. Yazı yazarak kazanmakta mümkün. Ama bu saydıklarımın sadece bir tanesini yaparak zengil olmayı beklemeyin ek gelir için kullanacağınız harika yöntemler. Öğrenciyseniz harçlığınızı çıkartacağınız güzel bir fırsat. Siz para vermiyorsunuz onlar size veriyor ama emek vermeniz gerekli tabiki.

Tv izlerken bile para kazanmanız mümkün reklamlarçıktığında uygulamayı açarak reklamlarla ilgili sorulan soruları doğru cevaplayarak para kazanabilirsiniz.

Denemekten hiçbirşey çıkmaz bence denemeye başlayın çok seveceksiniz. 

Sorularınız olursa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Sevgiler ve saygılar...

Equalizer Pro - Volume Booster & Bass Booster

yazar

İddialıyım yazı yazmayı ve okumayı severim. İdealleri olan ve hayata tutunmaya çalışan bir bireyim.