Joker Filmi hakkında

Logo
Joker Filmi hakkında
  • 1154 Okuma
  • 0 Yorum

Gelecek olan "Joker" filmi İlk olarak güzel bir film olacağını düşünüyorum diğer kahraman filmleri gibi bir işleyiş olmayacağını gösterdiğini klasik bir matematik üzerinden anlatmak yerine farklı ve riskli bir yol izlediklerini düşünüyorum riskli dedim çünkü çoğu süper kahraman filmleri fanları beğenmeyecekler çoğunun istediği joker tiplemesi (ağbi bıçak yalıyor ağbi harley kuin var onunla takılıyor ) altında bir düşünce olmayan tumblr boy gibi olmalarını istiyor. 

Gelelim oyunculuklara ilk eleştirilere göre güzel deniyor zaten kendini kanıtlamış bir oyuncu olduğu hakkında hemfikiriz bence.

Türk dizileri neden böyle ? 


Türk dizileri neden bu kadar uzun ve abartılı sözde oyunculuk yapıldığı hakkında konuşmak istedim.Türk dizileri 1:30 saat uzunluğunda akşam saat 8-12 arası olan dilimi bizden istiyor ülkenin yaş ortalaması yükseldikçe bu uzun saatleri onlara veriyor peki bu kadar uzun ne anlatılıyor güzel hikayesi olan bence en son ezel dizisi çekildi geri kalanlar boş ve gereksiz bakışmalar derinliği olmayan diyaloglar ile geçiyor ana karakteri görmek ve stabil bir şekilde seyretmek çok zor hikaye izlemek ve ne olacağını düşündürecek dizi yok gerçekten şu an yok hepsi bir şirkette geçiyor bir tane  zengin kaba saba bir erkek patron, fakir renkli mahallede büyümüş yılan ve saf olan güzel kız bunların gereksiz saçma hayatta duyma şansımız olmayan saçma diyaloglarını izliyoruz.

Peki bunu onlar istiyor mu yoksa piyasada tutunmak için mecburlar mı ? Bence yeteri kadar izlenme ve reklam alabilmek için böyle umarım düzelir.

Peki netflix varken neden tv dizisi izleyen gençler var ( abi öğrenciyiz abi) çünkü bu renkli dünya hoşlarına gidiyor ve o kaba adam onlara çekici geliyor.

Maps for Minecraft

yazar
Yamak

Yigit gönen