KADINA ŞİDDET!

KADINA ŞİDDET!
  • 14 Okuma
  • 0 Yorum

Olduğumuz kadar adam mıyız? adamlığın kurallarına bakmak gerekirse bir kadına uygulanan şiddet midir? uyguladığımız tüm kurallar karsısında Düşüncelerimizi ya da duygularımızı tek bir an bile istemeden anne'nin de bir kadın olduğunu unutup birini dövmek mi? ya da dur! canına mı kastetmektir.

Düşüncelerimizi ya da yalnızlığımızı kurduğumuz cümleler kadar varız bizler, ne bir kadından fazla zekiyiz ne de yetenekliyiz. erkek olmanın her İstediğini yapabileceğin bir kararı olmamasıdır. seni dünya'ya getireni düşün,elinde tutup parka götüren,yemeğini yapan.. belki annendir, belki kız Kardeşsin mi,sevgilin mi yoksa? ya da esin de olabilir.

Herkese karsı uygulamadığımız kuvvetlerin ardında yapabileceğimiz kadar varız, kendi dünyamıza sahip çıkamayan bir insanoğlu kadar terk edilmiş bir haldeyiz 

Sadece gelen noktaya bakmak gerekirse eğer bu adamlık'sa bırakın siz adam olmayın. YAZIK! 

yazar
Yamak

erkan ayhan

Bir yorum bırak

Azbucuk nasıl çalışır?

Azbucuk.com'a Üye ol sayfamızda ücretsiz üye olabilirsiniz, üye olduktan sonra içerikler girebilirsiniz. Unutmayın her girdiğiniz içerikler sitesinden özgünlük kontrolleri yapılır ve %60'ın üzerindeki içerikler onaylanacaktır. Onay işlemleri tamamlandıktan sonra anında 3 TL, 6 TL ve 9 TL içerik başına ücret kazanacaksınız. Kazandığınız bu ücretler hesabınıza aktarılır, 200 TL ödeme eşiği tamamlandığında sisteme kayıt etmiş olduğunuz IBAN hesabına gönderilmektedir.


Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma