Kadınları Ele Veren Beden Dili

Logo
Kadınları Ele Veren Beden Dili
  • 285 Okuma
  • 0 Yorum

Herkesin de merak ettiği gibi kadınlar, sevgiliniz, hiç tanımadığınız ama sohbet ettiğiniz birisi kim olursa genel olarak kadınlar karşı cinsle konuşurken aslında beden dili bir nebze de olsa kendilerini ele verir.

Peki kadınların beden dili onlar istemese de bize neler anlatıyor? 

  1. Diyelim kız arkadaşınızla ilk defa kahvaltıya gittiniz kahvaltı geldi çayınız içildi ve senin bir anda aklına güzel bi anın geldi harıl harıl anlatmaya başladın eğer kız arkadaşın başını hafif sola eğerek seni dinliyorsa  söylediklerinize ve size ilgi duyduğunu gösterir
  2.  Karşınızdaki veya kalabalık bir ortamda ama aynı arkadaş grubunda tabi herkes birbirini tanıyor muhabbet sırasında sizi ve hareketlerinizi taklit ediyorsa istemsiz olarak bu olay size kendini diğerlerine göre biraz daha yakın hissettiğini gösterir.
  3.  Karşılıklı sohbetlerde olur bu genellikle siz konuşurken yani bir şeyler anlatırken karşınızdaki elini çenesine koyuyor ve ara sıra sizden gözlerini kaçırıyorsa bu olay sizin hakkınızda daha kesin bir karara ulaşmadığını gösterir. 
  4. Pekii kadınlar yalan söylediklerinde veya söylemeye çalıştıklarında nasıl kendilerini ele verir? çok basit tabi bunlar yüzde yüzlük bilgiler değil ama ortalama olarak genel davranış biçimidir. Kadınlar erkeklerden fazla konuşur bunu herkes biliyordur size bir şeylerden bahsederken yalan söylüyorlarsa ellerini meşgul etmek isterler genelde saçları ile oynarlar gözlerini kaçırırlar ve normalden biraz daha fazla düşünme ihtiyacı hissederler.
  5. Kadınlar hakkında bu kadar bilgi ilk adım için  yeter de artar bile benim sizlere bir kaç tavsiyem var uygulayıp uygulamama size kalmış tabi 
  • Hiç sevgilisi olmayanlar üzülmesin illaki olacak sevgilim hiç olmadı diye her gördüğünüz kıza yazmaya çalışmayın bu sizin kızın sizin hakkınızda olumsuz düşünmesine sebep olmasına neden olur.
  • Kalabalık ortamlarda cafe, okul, v.b sohbet ederken gerekli olduğu zamanlarda sohbete katılın boş muhabbet döndürmek için her konuya bodozlama dalmayın bu kızın sizin hakkınızda olumsuz düşünmesini sağlar
  •  Karşı cinsle konuşurken doğal haliniz nasılsa öyle davranın kendinizi gereksiz kasmayın elinde sonunda zaten doğal halinize dönmek zorundasınız eğer sizden hoşlanıyorsa  gerçek halinizden hoşlanması hem sizin için hemde partneriniz için daha iyi ve uzun ömürlü bir ilişkinin yollarını açmış olur.

Peki o zaman teşekkür ediyorum hepinize .

yazar

Mühendislik ve Eleştiri

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma