kadınları etkilemek

Logo
kadınları etkilemek
  • 146 Okuma
  • 0 Yorum

Kadınların ne istediğini bilmek imkansız ancak etkilemek için mini bir rehber olsa fena mı olurdu?

Kadınları anlamanın imkansız olduğunu biliyoruz. Önlerine dünyaları serseniz, 'keşke şu tarafa serseydin' diyebilirler.

Peki bu pes etmek için bir sebep mi? Hayır. Memnun edilmesi ve takdir edilmesi çok zor görünen ancak aslında en ufak şeylerden dahi mutlu olmasını bilen kadınları etkilemek için 26 altın tavsiye sizlerle...

1. Gevşek olmayın

Biraz kaba oldu ama en basit ifadesi bu beyler. Esprili olun dedik ama fazla gülün demedik. Biraz ağırlığınız olsun. Erkek olduğunuzu sık sık hatırlatın yani arada bir odun olun

2. Konuşurken gözlerine bakın

İlk çağlardan beri bilinen bu yolu hiçbir zaman unutmayın. Eğer gözlerine bakmak sizi utandırıyor ya da geriyorsa burnuna bakın. Kesinlikle fark edilmeyecektir.

3. Ukala olmayın

Yarış içinde değilsiniz. Herhangi bir konuda daha iyi olduğunuzu kanıtlamanıza gerek yok. Kadınların yanlışlarını düzeltme ve yüzlerine vurma konusunda hevesli olmayın.

4. Kasmayın

Cool olmak için kendinizi zorlamayın, zaten zorla coolluk olmaz. Kendiniz gibi olun ama bunun da dozunu kaçırmayın. Zaten coolluk insanın kendi kendini yönetmesi değil midir?

5. Hobileriniz/zevkleriniz olsun

Düz adam olmayın, kendinize ait özel zevkleriniz olsun. Mesela saat koleksiyonu hiç kötü bir fikir değil? Extreme sporlar da işe yarayabilir. Hayır, 'halı saha' sayılmıyor beyler...

6. Centilmen olun

Kibarlık ve romantizmin kusursuz ve ince birleşmesinden centilmenlik doğar. Basit bir kapı açmak ve kaldırımın dış tarafında yürümek sandığınızdan daha ince mesajlar taşır.

7. Tarz sahibi olun

Telaş yok beyler, tarz giyinmek derken turuncu renkli kısa paça pantolon giymeyi kast etmedik. Spor giyinmenin bile bir tarzı vardır. Burada önemli olan nokta kendinize ait bir tarzınızın olması ve giyiminize özen göstermeniz.

8. Fedakarlık yapın

Vurun dediysek öldürmeyin. Kendinize ait özel bir planı onun için iptal etmeniz yeterince şık ve dozunda olur.

9. İltifat etmekten utanmayın

Bozuk plak gibi klişe iltifatlardan bahsetmiyoruz. Saçını kestirdiğinde ya da boyattığında fark etmeniz zaten mecburi. Ancak sevdiği şeyleri takip etmek ve unutmamak da gizli iltifatlardır. Çok sevdiği kitabın tiyatro uyarlamasına alacağınız iki bilet göründüğünden daha derin bir jest olacaktır.

10. Kendinizi övmeyin

Açık arttırmaya çıkan bir ürün değilsiniz... Kendinizi övdüğünüz an 'aşağılık kompleksi' çanları çalacaktır. Bu alarm da kadınlar için tek bir şey anlamına gelir; uzaklaş!

11. İyi bir duruşunuz olsun

Duruş derken, vücut dili ve diksiyonunuzdan bahsediyoruz. Düzgün ve kibar konuşmanın etkili bir vücut dili ile kombinasyonu ölümcül olabilir.

12. Ekonomi bilin

Ne cimri olun ne de müsrif... Cimri olursanız hiç şansınız yok, iticisiniz. Müsrif olursanız gelecek için güven vermezseniz, evlenilecek adam değilsiniz.

13. Mutfakta iyi olmak büyük avantaj

Temelinde diğer erkeklerden farklı olmak yatıyor. Erkeklerde nadir bulunan bir özelliğe sahip olmanız, sizi de ender bir tür yapacaktır. Dünyanın en iyi şeflerinin erkekler olduğunu unutmayın, siz de yapabilirsiniz.

14. Zeki olduğunuzu hissettirin

Kadınlar aslında kendilerini güldüren erkekleri değil zeki erkekleri severler. Espri yapmak da zekanın en eğlenceli showroom'udur. Kaliteli esprileriniz sayesinde hem zekanızla gövde gösterisi yapar hem de sempatik görünürsünüz. Başlıkta da yazdığı gibi; zeki olduğunu hissettirin, göstermeyin. Çaktınız?

15. Kendinize bakın

Beslenmenize, saçınıza, sakalınıza ve vücudunuza vereceğiniz önem kadınların gözünde çok önemli. Bakımlı olmak sizi bir adım öne taşır. Düzenli spor yapıyor olmak ise iki...

16. Bırakın o keşfetsin

İş başvurusu için cv doldurmuyorsunuz beyler. Her yönünüzü anlatmayın, bırakın karşı taraf sorarak keşfetsin. İnsanlar öğrenmekten ve keşfetmekten keyif alır, hele bir de karizmatik bir huyunuzu siz söylemeden kendisi sorarak öğreniyorsa, bayrakları asabilirsiniz.

17. Aklınızda olduğunu bilsin

Bu maddenin dozunu da iyi ayarlamanız lazım. Duygularınızın olması gerekenden daha erken yoğunlaştığını fark etmek karşınızdaki korkutabilir. Basit bir 'Günün nasıl geçti' sorusu hayat kurtarabilir.

18. Koruyucu olun, sahip çıkın ama...

Kadınların korunmaya değil korunduklarını hissetmeye ihtiyaçları vardı. Sahip çıkın ve koruyucu olun ancak sınırı aşmayın, babası değilsiniz. Başınıza gelebilecek en kötü şey baba sendromudur.

19. Hiçbir şeyi 3 kez teklif etmeyin

Israr limitiniz 2(iki) teklif olsun. İlk teklifiniz prosedür gereği reddedilecektir. İkinci teklifte durmanız hem cool hem de dozunda ısrarcı görünmenizi sağlar. Ancak, üç ve daha fazla ısrar 'yılışık' ve 'yüzsüz' kontenjanında kadro dışı kalmanıza sebep olabilir.

20. Herhangi bir konuda iyi olun

Bu tercihen dans olabilir. İyi dans eden bir erkek etkileyiciliğin sınırlarını zorlayabilir.

21. Evcil hayvan bonusu

Herhangi bir evcil hayvanınızın olması sadakat ve bağlılık derslerinden geçer not almanızı sağlar. Ancak sırf bunun için de hayvan bakmayın.

22. İyi bir parfüm: +10 point

Kadınların en büyük zaaflarından biri kokudur. Güzel bir parfüm ile bir adım öndesiniz.

23. Friend zone'a dikkat

Evet, geldik en kritik maddeye. Tabii ki arkadaş gibi olacaksınız ama bunun zamanı çok önemli. Yeni tanıştığınız dönemde sınırı iyi çizmezseniz bir sabah günaydın mesajı yerine sevdiğiniz kız size 'abi' diyebilir. Sıcakkanlı olmak bazen ters teper.

24. Gizemli olun

Sherlock Holmes gibi takılın demiyoruz ancak hayatınızda her olup biteni de anlatmayın. Bilinmeyen ve merak uyandıran şeyler her zaman çekici olmuştur.

25. Kendinize güvenin

Bunu artık uzun uzun anlatmamıza gerek yok herhalde? Hala 'var' diyenler varsa çıksın, site kasıyo...

26. Bonus: Ona küçük sürprizler yapın

Evet beyler, geldik en büyük kozunuza. Her kadın sürprizi sever ve yapıldığı zaman kendisini özel hisseder. %100'de çalışıyor, kesin bilgi, yayalım.

yazar

ögrenci

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma