Karantina da Arkadaşlarınızla Uzaktan Film İzleyin! Netflix Party

Logo
Karantina da Arkadaşlarınızla Uzaktan Film İzleyin! Netflix Party
  • 402 Okuma
  • 0 Yorum

Bugün sizlerle Netflix Party Nedir? Nasıl Yapılır? Ve Ne işe yarar? hakkında sorularınızı cevaplandırmak için ayrıntılı ve detaylı güzel bir yazı hazırladım. Öncelikle nedir bu Netflix Party;

 Image

Netflix Party arkadaşlarınızla beraber Netflix üzerinden birlikte aynı anda film izleyebildiğiniz bir eklentidir ve bu eklentiyi bilgisayarınıza yüklediğinizde en az iki kişi olmakla beraber sınırı bilinmese de istediğiniz kadar kişiye davetiye yollayıp birlikte aynı filmi aynı anda izleyebilirsiniz. Harika bir uygulama değil mi? Karantina günlerinde gerçekten on numara bir aktivite. 

Image

Gelelim nasıl yapabileceğimize öncelikle buraya tıklayarak web sitesine gidiyorsunuz. Daha sonra ise:

1.Adım olarak TeleParty Uygulamasını bilgisayarımıza kuruyoruz.

2.Adım Yüklediğimiz Teleparty uygulamasını chrome tarayıcısına ekliyoruz.

3. Adım İzlemek istediğimiz Netflix film veya dizisini aç.

4. Adım Kurduğumuz uygulamada bir link oluşturmamız ve karşıdaki kişiye bunu göndermemiz gerekiyor!

5.Adım Eğer bu link size geldiyse direk tıklayarak karşıdaki kişinin istediği filme veya diziye katılıp, sabahlara kadar partyleyebilirsiniz. Image

Umarım sizlere bu konu hakkında yeterince detaylı bilgi verebilmişimdir. Ayrıca Buraya tıklayarak konu hakkındaki detaylı anlatım videosuna gidebilirsiniz.

Image

yazar
Yamak

Hasan Başer

20 Yaşında Ankara'da yaşayan her konu hakkında bir bilgi öğrenmeye çalışan ve öğrendiği bilgileri paylaşmaktan çekinmeyen bir üniversite öğrencisi.