kolay para kazanma

Logo
kolay para kazanma
  • 1130 Okuma
  • 0 Yorum

ücretsiz vpn

TAHMİNO

maç tahmin sitesi olarak bilinir ve günlük olarak yaklaşık 2.5TL bir ücret öder. Bu siteye ücretsiz üye olduğunuzda her gün 10 maç tahmin hakkınız vardır ve her doğru tahmin için 20 kuruş kazanırsınız. Günlük görevler yaparak extra para kazanabilirsiniz. Paranız 40 TL olduğunda kendi adınıza kayıtlı olan bir banka hesabından paranızı çekebilirsiniz

PARATİKS.COM

bu site ise her gün giriş yapıp orada bulunan reklamlara tıklayarak para kazandığınız bir uygulama. Çok yeni bir uygulama olduğu için pek birşey söylenemez ama denemek lazım

BENDERİMKİ

bu uygulamada size gönderilen anketleri cevaplandırarak para kazandığınız bir uygulama. Tek yapmanız gereken doğru bir şekilde anketleri doldurmak ve parayı beklemek. 

BOUNTY

Uygulamaya giriş yaptığınızda site size bazı görevler veriyor. Bu görevler marketteki bir reyonun fotoğrafını çekmek yada bir benzinlikteki tuvaletlerin fotoğrafını çekmek gibi basit görevler. Yaptığınız bu görevler sayesinde para kazanmış oluyorsunuz. 

KÖRK

Televizyonda izlediğiniz program reklama girince bu uygulamayı hemen açıyorsunuz ve reklamı bu uygulamaya dinletiyorsunuz uygulama bu sırada size reklam hakkında bir soru soruyor eğer soruya doğru yanıt verirseniz para kazanmaya başlıyorsunuz. Ne kadar çok reklam o kadar çok para. 

EYEEM

Çektiğiniz fotoğraflardan para kazanabileceğini bir uygulama daha. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra insanları takip edebiliyorsunuz. Fotoğrafınıza ne kadar beğeni gelirse kazandığınız paranın miktarı artıyor. 

VEGA SÖZLÜK

Ekşi sözlüğe benzer bir platform tek farkı para kazanabiliyor oluşunuz. Bu sitede başlık açabilir yada açılmış bir başlığa fikrinizi beyan ettiğinizde cüzi miktarlarda bir ücret kazanıyorsunuz. Ne kadar çok yazı yazarsanız o kadar çok kazanırsınız. Hesabınızda 40TL olduğunda paranızı kendi adınıza olan bir banka hesabından çekebilirisiniz. 

Umarım faydalı olmuştur.

Bol bol kazanınız. 

yazar
Yamak

adile

Öğrenci

ücretsiz vpn

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma