La Casa De Papel Yeni Sezon

Logo
La Casa De Papel Yeni Sezon
  • 1077 Okuma
  • 0 Yorum

La Casa De Papel yeni sezon, geçtiğimiz hafta Netflix’te izleyicisi ile buluştu. İlk iki sezonun darphanede geçmesinin ardından mekan değişikliği yaşanan dizi de heyecan ilk iki sezonu aratmayacak gibi gözüküyor. Dünyanın en büyük soygununu düzenleyen ve kendilerine çete diyen ekibin yeni sezondaki maceraları da resmen füze etkisi yaratarak tüm La Casa De Papel hayranlarını kendine hayran bıraktı.

La Casa De Papel yeni sezonda ilk iki sezondakinden farklı bazı karakterler bulunuyor. Ayrıca geçen sezonun son bölümünde kendini bir duvar gibi kazdıkları tünelin karşısında tüten Berlin, izleyicilere veda etti. Fakat La Casa De Papel hayranlarına sevindirici bir haber vermek gerekirse Berlin’i Profesör ile geçmişte yaşadığı olaylarda görebileceğiz. Yani Berlin’den tamamen kopmuş bir sezon izlemeyeceğiz. Peki, geçen sezon kaçmayı başaran ekibimiz bu sezonda hangi maceralara açılacak?

La Casa De Papel Yeni Sezon
La Casa De Papel

La Casa De Papel Yeni Sezon Maceraları

La Casa De Papel yeni sezon için Rio’nun Tokyo’ya olan aşkı tüm ekibin tekrar toplanmasına neden oldu diyebiliriz. Sezonun ilk bölümünün ilk sahnelerinde çetenin esir aldığı bir rehinenin soygundan prim yaptığını ve çeşitli konuşmalar yaptığını görüyoruz. Bu sırada ekip üyelerinin dünyanın dört bir yanına dağılmış oldukça mutlu hayatlar sürdüğünü göstermekteyiz. Rio ve Tokyo ikilisinin de Karayip Adasında oldukça romantik bir hayat sürdüğünü söyleyebilmek mümkün. Ancak bir gün Tokyo, adadan ayrılmak istediğini ve daha eğlenceli yerlerde hayatını sürdürmek istediğini dile getiriyor. İşte tüm macera burada başlıyor. Tokyo ve Rio aldıkları eski bir telefon ile haberleşeceklerine dair sözleşiyorlar. Kısa bir süre sonra Rio, Tokyo’yu arıyor ve Rio’nun yeri tespit ediliyor. Rio’nun yakalanması üzerine Tokyo, Profesöre giderek durumu anlatıyor. Profesör tüm ekibi toplayarak yeni bir soygun planı yapıyor ve efsane geri dönüyor.

La Casa De Papel Yeni Sezon Kaç Bölüm

La Casa De Papel yeni sezonda 8 adet bölüm ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Eğer siz de La Casa De Papel tutkunu iseniz bu yeni efsane sezonu şiddetle tavsiye ederiz. Eğer şuana kadar La Casa De Papel’i izlemediyseniz hala geç kalmış sayılmazsınız!

Video Editor & Video Maker - InShot

yazar

İyi bir yazar. Aslında sizin düşündüğünüz tarz da bir yazar değil, tam tersine bir yazılım mühendisi :) Azbucuk tükkanın sahibi.