'League of Legends (LoL)' akıllı telefonlara geliyor

Logo
'League of Legends (LoL)' akıllı telefonlara geliyor
  • 135 Okuma
  • 0 Yorum

Riot, MOBA'yı cebinize getirmek için Tencent ile çalıştığı söyleniyor.

League of Legends sonunda taraftarların iOS ve Android ana ekranlarında yerini alabilir. Geliştirici Riot'un ana popüler şirket Tencent ile ultra popüler MOBA'nın mobil versiyonunda çalıştığı söyleniyor.

Reuters'in raporuna göre, çiftin bir yıldan fazla bir süredir limanda çalışıyor olması, oynamak için en az 2020'ye kadar beklemeniz gerekebilir. Mobil versiyon, Riot'un mobil oyunun PC veya konsol oyunlarından daha popüler olduğunu kanıtladığı Asya'daki LoL'nin ayak izini genişletmesine yardımcı olabilirken, diğer yerlerdeki hayranlar hareket halindeyken düzeltmeler yapabilir. Riot ve Tencent, LoL'ın mobil versiyonunu yayınlarsa, PlayerUnknown'ın Battlegrounds, Hearthstone ve tabii ki Fortnite'ı takip ederek PC'lerden ceplere sıçramak için bir çok diğer büyük oyuna katılır.

Riot'un, birkaç yıl önce LoL'nin mobil bir versiyonunu oluşturmak için Tencent'in önerisini reddettiği söyleniyor. Sonuncusu, 2015 yılında kendi mobil MOBA Honor of Kings'i piyasaya sürdü. Çin'de büyük bir hit oldu, ancak batıdaki 'Arena of Valor' adında farklı bir çekiş gücü kazandı.

yazar

İyi bir yazar. Aslında sizin düşündüğünüz tarz da bir yazar değil, tam tersine bir yazılım mühendisi :) Azbucuk tükkanın sahibi.

Azbucuk nasıl çalışır?

Azbucuk.com'a Üye ol sayfamızda ücretsiz üye olabilirsiniz, üye olduktan sonra içerikler girebilirsiniz. Unutmayın her girdiğiniz içerikler sitesinden özgünlük kontrolleri yapılır ve %60'ın üzerindeki içerikler onaylanacaktır. Onay işlemleri tamamlandıktan sonra anında 3 TL, 6 TL ve 9 TL içerik başına ücret kazanacaksınız. Kazandığınız bu ücretler hesabınıza aktarılır, 200 TL ödeme eşiği tamamlandığında sisteme kayıt etmiş olduğunuz IBAN hesabına gönderilmektedir.


Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma