LeBron: Anthony Davis'i oynatmayacaksak, neden aldık?

Logo
LeBron: Anthony Davis'i oynatmayacaksak, neden aldık?
  • 1526 Okuma
  • 0 Yorum

Los Angeles Lakers süperstarları LeBron James ve Anthony Davis, takımın dünkü medya gününde 2019-20 sezonu öncesi takımın beklentilerinden bahsetti ve LeBron James, yeni takım arkadaşı Anthony Davis'e övgü dolu sözler söylemekten hiç çekinmedi.

ANNEM HEP 'KONUŞMA, OL' DER
LeBron: “Çok motive olmuş durumdayım, ama şu anda bunun hakkında konuşmuyorum. Bu yaz çok sessizdim, bir sebepten dolayı. Annem bana her zaman 'Bunu konuşma, ol' der. Ben de o yolda gidiyorum. Bir takım olarak, benim, Lakers'ın her yıl alışkın olduğu şeylere geri dönmesi gerekiyor, bu yüzden çok heyecanlıyım."
Image
"OYNATMAYACAKSAK, NEDEN ALDIK?"
“Hepimiz Anthony Davis'in ne kadar iyi olduğunu biliyoruz ve sahada Anthony Davis ile oynamıyorsak, o zaman onu sahada tutmanın bir anlamı yok. Oynatmayacaksak, neden aldık? O öyle büyük bir oyuncu. Bu sürekli topu ona indirip duracağımız anlamına gelmiyor. Ama bunu da yapabilme yeteneğine sahibiz."
 "İKİMİZİN DE İŞİ KOLAYLAŞACAK"
Davis: “Böyle mi söyledi? Çok nazikçe. Birbirimizi büyük ölçüde besleyeceğiz. Bence çok özverili ve sadece kazanmak isteyen iki kişiyiz. Böyle iki adamınız olduğunda, ikimizin de işi kolaylaşıyor."

Image

Kaynak: SporX

Etsy

yazar

İnstagram > m.bagcia