LG G8X ThinQ, oyuncuların telefonu olacak

Logo
LG G8X ThinQ, oyuncuların telefonu olacak
  • 853 Okuma
  • 0 Yorum

LG G8X ThinQ Esports League Mobile oluşumu resmen doğrulandı. Kuzey Amerika’da düzenlenen ve mobil oyunların turnuvalarına ev sahipliği yapan Esports League Mobile (ESL) Open, güçlü bir ortağa sahip oldu.

LG G8X ThinQ Esports League Mobile Open için hazır

Bünyesinde PUBG MobileClash of Clans ve Asphalt 9 gibi ünlü mobil oyunları bulunduran etkinlik, dünyanın en çok ilgi çeken organizasyonlarından biri olarak hayatına devam ediyor.

ESL yönetiminden yapılan açıklamaya göre LG, böyle bir ortaklığa imza atan ilk telefon üreticisi olarak tarihe geçti. Zira daha önce Black Shark markası da ESL ile bir ortaklığa imza attı ancak Black Shark ekibinin yaptığı ortaklık sadece Asphalt’ın final serisi içindi.

ESL Mobile Open’ın üçüncü sezonunda görev alacak olan LG, bu ortaklığın bir şartı olarak ESL yönetiminden finale kalanların LG G8X ThinQ cihazını kullanmalarını istedi. Çift ekranı ile dikkat çeken modelin ekran boyutu 6.4 inç.

Ortaklığın LG ekibine getirdiği fırsatlardan bir tanesi de LG’nin kendisini tüm dünyaya gösterebilecek olması. Bu bağlamda eğer G8X ThinQ modelinden beklenen performans elde edilirse LG’nin satış rakamlarında büyük sıçramalar görülebilir.Ayrıca etkinliğin ikinci resmi ortağı olarak kabul edilen LG, 17 Ekim 2019 tarihinden itibaren arenada boy gösterecek. Esports League Mobile, 15 Kasım 2019’da son bulacak. LG’nin bu hamlesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

MyMTN

yazar

adım ümit teknoloji ve rap müzikle yakından ilgiliyim gülmeyi eğlenmeyi seven araştırmacı bir kişilik.