Manchester United'in scoutları Vedat Muriqi'yi Alanyaspor maçında takip edecek.

Logo
Manchester United'in scoutları Vedat Muriqi'yi Alanyaspor maçında takip edecek.
  • 1129 Okuma
  • 0 Yorum

Manchester United, Fenerbahçe'nin golcüsü Vedat Muriqi için gözlemci gönderdi.

Süper Lig'de bu akşam Alanyaspor deplasmanında mücadele edecek olan Fenerbahçe'de gözler Vedat Muriqi'de olacak. Kosovalı futbolcunun formda görüntüsü Avrupa kulüplerinin de dikkatini çekti. İngiliz basınında yer alan haberlere göre Manchester United Menajeri Ole Gunnar Solskjaer, Vedat Muriqi'i yakından izlemesi için İngiltere-Kosova maçına gözlemci gönderdi.

 Fenerbahçe Haberleri: Manchester United, Vedat Muriqi'i takip ediyor

Daily Express'de yer alan habere göre Manchester United'da teknik direktör Solskjaer, hücum hattında alternatif yaratma adına Vedat Muriqi'yi yakından takip ettiriyor. İngiliz kulübünün, golcü futbolcuyu yakından izlemek için İngiltere ile Kosova arasında oynanan maça gözlemci gönderdiği iddia edildi. Haberde Manchester United'ın Vedat Muriqi için Tottenham ile rekabet edeceği de vurgulandı.


FutbolArena

yazar

Editör

Azbucuk nasıl çalışır?

Azbucuk.com'a Üye ol sayfamızda ücretsiz üye olabilirsiniz, üye olduktan sonra içerikler girebilirsiniz. Unutmayın her girdiğiniz içerikler sitesinden özgünlük kontrolleri yapılır ve %60'ın üzerindeki içerikler onaylanacaktır. Onay işlemleri tamamlandıktan sonra anında 3 TL, 6 TL ve 9 TL içerik başına ücret kazanacaksınız. Kazandığınız bu ücretler hesabınıza aktarılır, 200 TL ödeme eşiği tamamlandığında sisteme kayıt etmiş olduğunuz IBAN hesabına gönderilmektedir.


Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma