Ne Olacak Bu Beşiktaş'ın Hali?

Logo
Ne Olacak Bu Beşiktaş'ın Hali?
  • 288 Okuma
  • 0 Yorum

Şenol GÜNEŞ'in takımdan ayrılmasından sonra,Teknik Direktörlük görevine getirilen Abdullah AVCI sezona istediği gibi bir giriş yapamadı. Avcı'nın ekibi ligde ve Avrupa da çıktığı 7 maçtan sadece, tek galibiyet çıkarabildi.İki maçta sahadan beraberlikle ayrılan siyah beyazlı ekip,dört maçtan ise mağlubiyet ile ayrıldı.

Ligde 39 Yıl Sonra En Kötü Başlangıç

Ligde en son 1980-1981 sezonun ilk altı haftasında 1 galibiyet,2 beraberlik,3 mağlubiyet alan Beşiktaş,Avcı önderliğinde başladığı 2019-2020 sezonun ilk 6 haftasında da 39 yıl önce ki senaryoyu tekrarladı.

Nerede "AVCI" Etkisi?

Ligde ve Avrupa da oynadığı 7 maçta istediği sonuçları alamayan Avcı'nın ekibi, siyah beyazlı camiayı büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. M.Başakşehir'in başındayken defansif  futbol oynattığı gerekçesiyle sık sık eleştirilen Avcı,Başakşehir de sağladığı savunma güvenliğini Beşiktaş ta sağlayamadı.Bu sezon sahaya çıktığı 7 maçta kalesinde 16 gol gören, siyah beyazlı ekip,rakip filelere ise 10 gol atabildi.

Taraftarın Kötü Futbol kaygısı 

Şenol GÜNEŞ döneminde  oynadığı futbolla taraflı tarafsız herkesin beğenisini alan siyah beyazlı ekip,bu sezon sahaya çıktığı resmi maçlarda ise hiç umut vermiyor.Geçtiğimiz sezonlarda oynadığı hücum futbolu ve pas oyunu ile taraftarı kendine iyice bağlayan ekip bu sezon ise hem oynadığı kötü futbolla hemde sahada ki isteksiz ve umutsuz tabloyla,taraftarı bir hayli üzüyor.Alınan kötü sonuçlara rağmen takımını yalnız bırakmayan taraftar,takımın aldığı kötü sonuçlardan değil,takımın sahada ki kötü futbolundan ve ileriye yönelik bir ışık vermemesinden kaygılanıyor.

FİKRET ORMAN' nın HATASI BÜYÜK

Geçtiğimiz günlerde,kötü gidişin de etkisiyle seçim kararı alan ORMAN takımın bu halde olmasının en büyük nedenlerinden biri diyebiliriz.Önceki sezonlarda  satılan oyuncuların,yerlerini bir türlü yeni transferlerle dolduramayan ORMAN bir çok kez taraftar ile karşı karşıya gelmişti.Bu sezon Avcı ve ekibinin kamptan önce takımla anlaşmasına rağmen yapılan transferlerin kampa yetişmemesi,ve yine takımdan ayrılan oyuncuların yerlerinin doldurulmaması ile tepkileri yeniden üzerine çeken, Fikret ORMAN,taraftarın gözünde bir numaralı suçlu durumunda.2012 Yılında Başkanlık görevine geldikten sonra önemli işlere imza atan ve şu anda pek öyle olmasa da taraftarın büyük sevgisini kazanan orman geride kalan 7 yılda takıma yaşattığı 2 şampiyonluk ve Vodafone Park projesinin tamamlamasıyla saygıyı hak ediyor.

UEFA'da Kritik Maç

Bugün kendi evinde saat 19.55'te Wolverhampton'ı konuk edecek siyah beyazlı ekip seyircisinin önünde galibiyet alarak kötü gidişe dur demek istiyor.İngiliz ekipleri karşısında oynadığı iyi futbolla bilinen kara kartal bugün sahadan galip ayrılarak bir galibiyet serisi yakalamak istiyor.

yazar
Yamak

ramazan bal

Sessiz,sakin,efendi :D

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma