Netflix Nedir? Üyelik Nasıl İptal Edilir?

Logo
Netflix Nedir? Üyelik Nasıl İptal Edilir?
  • 1749 Okuma
  • 0 Yorum

 

Dizilerin yeni gözdesi Netflix

                Son zamanlarda televizyon dizilerinin tutulmamasının sebebinin herkes tarafından uzun dizi saatleri olduğu bilinmektedir. Yapımcılar 2 saatlik bir diziyi her hafta çekme konusunda fazlasıyla zorlandıklarını her seferinde dile getiriyorlar. İnternet sektöründe video alanında kaydettiği ilerlemeler sayesinde dizilerin yeni gözde mekanı oldu. Youtube ile başlayan internet medyası Netflix, Blutv gibi platformlarla devam etmektedir. Bu platformlar sayesinde izleyeceğiniz bir diziyi yayınlandığı zaman kaçırmadan istediğiniz vakit izleyebiliyorsunuz. Bu platformların ücretli olması bazılarımızı üzerken yaptıkları kampanyalar sebebiyle bazı kullanıcıları da mutlu ediyor. Bu kampanyalardan biri ise platformlara üyelikte ilk ayın ücretsiz olmasıdır.

İlk ay geçtikten sonra iptal etmeniz gerekiyor

Netflix

                Bu platformlara ücretsiz üyelik ile başladığınızda ilk ayın sonunda tekrar para ödememek için iptal etmeniz gerekmektedir. Bu olanağı size tüm platformlar sunuyor. İlk üyelikte kredi kartı bilgilerinin istenmesinin sebebi ise üyelik devam ettiğinde otomatik olarak kartınızdan ödeme çekilmesidir. Her platform gibi buralarda kullanıcının promosyon sonrasında ödemesi gereken ücreti işlerini garantiye alarak kartlardan çekiyorlar.

Netflix ilk ay ücretsiz kampanyasına nasıl katılırım?

Netflix

                Netflix’in yeni gelen kullanıcılarına sağladığı ilk ay ücret ödemeden deneme kampanyasına çok kolay bir şekilde katılmanız mümkündür. Bunu sadece bir kredi kartı veya sanal kart yardımı ile yapabilirsiniz. Netflix platformuna giriş yaparak size sorulan bilgileri doldurduktan sonra ödeme planınızı seçerek çok kolay bir şekilde Netflix’e üye olmak mümkündür.

Netflix deneme sürem doldu nasıl iptal edebilirim?

                Netflix deneme sürenizin dolmasının ardından yine kayıt olmak kadar kolay bir işlem ile üyeliğinizi iptal edebilir ve hiçbir ücret ödemeden platformdan ayrılabilirsiniz. İlk olarak kullanıcı girişi yaparak ekranınızın sağ üst köşesinde bulunan kullanıcı adına tıklamanız gerekmektedir. Sonrasında bu menü üzerinden “Hesabınız” yazan bölüme giriş yapın. Bu aşamalar sonrasında ise “Üyelik ve Ödemeler” kısmına girerek, “Üyeliği İptal Et.” Butonuna basın. Netflix sizden son bir onay isteyecek ve bu onayı verdiğiniz takdirde hiçbir türlü ücret ödemeden netflix ile bağınızı kopartabileceksiniz.   

 

 

Brainly

yazar
Kalfa

Burak Mehel