Trendler

Wordpress Eski Düzenleyiciye Geri Dönmek

Kredi Notunu Yükseltme Yöntemleri

Netflix Türkiye Üyelik Nasıl Alınır?

Netflix Türkiye Üyelik Nasıl Alınır?

 

Netflix Türkiye üyelik; son dönemlerin en çok rağbet gören konularından bir tanesidir. Online dizi izleme dendiğinde akla ilk gelen platformlardan biri olan Netflix; sunduğu kaliteli içerikler sayesinde sadece ülkemizde değil dünyanın her yerinde üyelik sayıları ile patlama yapmış durumda. Özellikle La Casa De Papel izleyicileri tarafından yoğun ilgi gören Netflix Türkiye üyelik için yapmanız gerekenler çok basit. Adım adım sizler için hazırladığımız bu rehberle üyeliğinizi başarı ile tamamlayabilirsiniz.

Netflix Türkiye Üyelik Rehberi

Netflix üyesi olmak için ilk olarak https://www.netflix.com/tr/ adresinden web sayfasına ulaşım sağlayarak hem Netflix Türkiye Üyelik başlatmadan önce içerikleri inceleme fırsatına sahip olabilirsiniz. Anasayfaya giriş yaptığınızda karşınıza ilk 1 ayda ücretsiz üyelik ile ilgili bir ekran gelir buradan ilk ay sonrasında üyeliğinizi devam ettirmeniz durumunda satın alabileceğiniz planları görüntüleyebilirsiniz. Bu aşamayı atlayarak e-posta ve şifre ile üyelik oluşturarak 30 gün boyunca Netflix ücretsiz üyelik hakkına sahip olursunuz.

Netflix Türkiye Üyelik başlattıktan sonra 30 gün boyunca bütün içerikleri rahatlıkla izleyebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken tek nokta ücretsiz Netflix üyeliğinde sadece 1 cihazdan erişim sağlayabilirsiniz. Birden fazla cihazla erişim sağlamak istediğinizde paketinizi yükseltmeniz gerekir.

Netflix Türkiye Üyelik Ücretleri

Netflix Türkiye üyelik ücretleri ilk 1 aylık süre dolduktan sonra karşılaşacağınız ödemeleri ifade eder. Burada sizleri bekleyen 3 farklı paket vardır. İlk paket kısıtlı bir çözünürlük ve sadece tek bir cihazdan Netflix’e erişim imkânı tanır. Bu paket için ödenmesi gereken miktar sadece 17,99 TL’dir. Bu pakette HD ve UHD yoktur. İkinci paket olan standart paket için ödemeniz gereken ücret 29,99 TL’dir. Bu paketin temel paketten farkı 2 cihazdan erişim ve HD izleme seçeneğidir.

Netflix Türkiye üyelik konusunda tercih edebileceğiniz son paket en kapsamlı paket olan özel pakettir. 41,99 TL karşılığında sahip olabileceğiniz bu pakette 4 cihazdan erişim ve UHD izleme seçeneği bulunur. Siz de hemen Netflix Türkiye üyelik konusunda avantajlardan faydalanmak istiyorsanız Netflix konusunda daha detaylı bilgi için diğer yazımızı okuyabilirsiniz.

yazar

Hazal Kanmaz - Editör

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Eaque, expedita fuga nemo numquam perspiciatis quam quo rem voluptatem. Consequuntur cupiditate error esse iste molestiae nulla praesentium quas quidem recusandae voluptatum.

Yorumlar

Bir yorum bırak

Kesinlikle email adresiniz paylaşılmaz!

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma