Netflix Üyelik Ücretleri Ne Kadar?

Logo
Netflix Üyelik Ücretleri Ne Kadar?
  • 284 Okuma
  • 0 Yorum

Netflix üyelik ücretleri son dönemde bütün dünyayı kasıp kavuran uygulamalardan bir tanesi olan Netflix ile ilgili en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. 1997 yılında kurulan Netflix; son yıllarda dünya çapında ön plana çıkan yapımları ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Özellikle dizi ve film alanında dünyanın en önemli platformlarından biri haline gelen Netflix günümüzde Türkiye de dahil olmak üzere 200’e yakın ülkede hizmet sunuyor.

Peki, dünyanın en önemli platformlarından biri olan Netflix üyelik ücretleri ne kadar? Buyurun inceleyelim!

Netflix Üyelik Ücretleri ve Üyelik Çeşitleri

Netflix üyelik ücretlerini ifade etmeden önce kısaca Netflix’ten bahsetmek gerekir. Netflix ilk 30 gün ücretsiz üyelik sunan ve sonrasında aylık üyelik ile işleyen bir sisteme sahiptir. İlk 30 günlük deneme sürecinde memnun kalmadığınız takdirde Netflix’i iptal edebilirsiniz. İptal etmediğinizde karşınıza 3 adet paket çıkar. Netflix üyelik ücretleri ne kadar sorusunun cevabı olan bu paketleri şu şekilde sıralamak mümkündür;

Netflix Temel Paket: Bilgisayar, tablet veya telefondan izlenebilecek olan Netflix’in basic yani temel paketini satın aldığınızda sadece tek bir cihaz üzerinden Netflix’e erişim sağlayabilirsiniz. Netflix Basic Paket için ödemeniz gereken tutar ise sadece 17,99 TL. Bu paket ile içerikleri normal çözünürlükte izleyebilirsiniz.

Netflix Standart Paket: Temel paketin aksine 2 adet cihazdan aynı anda izleme imkânı sunan Netflix standart paket; içerikleri de 720p kalitesinde izleme şansı sunuyor. Orta seviye paket olarak da kabul edilen bu paket için sadece 29,99 TL ödemeniz gerekiyor.

Netflix Premium Paket: Netflix üyelik ücretleri arasında en pahalı seçenek olan Premium paket ile aynı anda 4 cihazdan Netflix içeriklerini izleme şansına sahip olursunuz. İçerikleri HD, UHD ve 4K görüntü kalitesinde izlemenize imkân tanıyan bu paket için 41,99 TL ödemeniz gerekir.

Netflix Üyelik Ücretleri İndirimleri

Netflix üyelik ücretlerinde indirimli fırsatlardan faydalanmak için platformu takip etmeyi ihmal etmemeli ve Netflix indirim kuponu kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu sayede dünyanın en kaliteli içeriklerini uygun fiyatlara izleyebilirsiniz.

yazar
Kalfa

Hazal Kanmaz

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma