OnePlus 7 ve 7 Pro Gcam Yükleme

Logo
OnePlus 7 ve 7 Pro Gcam Yükleme
 • 1320 Okuma
 • 2 Yorum

Arkadaşlar merhaba, bugün Gcam programının oneplus 7 ve 7 pro cihazlara nasıl yükleneceğini anlatacağım.

Öncelikle google play üzerinden "Solid Explorer" isimli uygulamayı indirelim.Uygulama anasayfasında sağ alt köşedeki "+" butonu ile "GCam" isimli klasör açalım. Klasörün içine girelim ve yine "+" butonuna basarak "Configs" isimli klasör oluşturalım.

https://yadi.sk/d/B7xjv-b6rYxTkg

Bağlantıyı indirerek oluşturduğumuz configs klasörüne taşıyalım.

https://yadi.sk/d/ahq1bLpU1BFlXw

Apk dosyasını indirerek yükleyelim. Menüye yeni bir kamera ikonu gelecektir. Bu ikondan kamerayı açalım.Resim çekme butonunun yanındaki boş alana iki kez dokunarak gelen ekrandan xcam6_robin seçelim ve restore diyelim.Gcam kamerayı kulanmaya başlayabilirsiniz.

yazar

Merhaba, ben Kemal. Uluslararası bir firmada müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum. Boş zamanlarımda teknolojik ürünlerle uğraşmayı severim. Genelde elektronik üreticilerinin istediği gibi değil kendi istediğim gibi kullanmayı tercih ettiğim için bilgisayar yazılım,program,web,cep telefonu root,jailbreak,rom gibi işlemleri yapmayı severim. Bilgi paylaştıkça çoğalır,paylaşalım kendimize saklamayalım. Konfüçyüs'un da dediği gibi: “Ben sana bir elma versem, sen bana bir elma versen, bende bir elma, sende bir elma olur. Ben sana bir bilgi versem, sen bana bir bilgi versen, bende iki bilgi, sende iki bilgi olur.”

Yorumlar (2)

 1. yazar
  Ziyaretçi

  Mehmet kösedağ - 5 ay önce

  Hocam öncelikle bu bilgiyi paylaştıgız için teşekkür ederim.Çok basit bi şekilde oneplus 7 cihazıma kurdum..

 2. yazar
  Kalfa

  Kemâl Başaran - 5 ay önce

  işinize yaramasına sevindim. Onepluslarla ilgili her türlü konuda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.