Oppo Reno 4 Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Logo
Oppo Reno 4 Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  • 1420 Okuma
  • 0 Yorum

Nihayet merakla beklenen Oppo Reno 4 telefonu Türkiye'de satışa sunuluyor. Oppo firmasının ülkemizdeki işbirlikleri tam gaz devam ediyor. Ekim 2020 tarihinde satışa sunulacağı yönünde söylentilerin çıktığı yeni amiral gemisi, sonunda kesin olarak ülkemizde satışa çıkarılacak. Toplamda üç farklı modelden oluşan Oppo Reno 4 serisinin her bir telefonunda farklı özellikler bulunacak.

Oppo Reno 4'ün fiyatlandırması ve tüm özellikleri de nihayet kesinlik kazanmış bulunuyor. Ülkemizdeki satış fiyatı da belli olan yeni Oppo modellerine dilerseniz biraz daha yakından bakalım. İşte, Oppo'nun yeni göz bebeği olan Reno 4 serisinin merakla beklenen telefonlarının genel özellikleri.

Oppo Reno 4 Özellikleri

Dünya teknoloji devlerinden biri olmaya oldukça yakın olan Oppo, geçtiğimiz sene Türkiye'de de aktif satış hayatına başlangıç vermişti. Oppo'nun ülkemiz gelmesi ile birlikte satın alınabilecek alternatif akıllı telefon çeşitlerinde de önemli bir artış yaşandı. Akıllı telefon üretiminde oldukça çalışkan olan firma, çıkardığı seri telefonlar ile birden fazla alım seçeneği sunuyor. Şimdilerde ise Oppo'nun yeni serisi Reno 4, tüm dünyada büyük fırtınalar estiriyor. 

Oppo Reno 4 serisinde Reno 4 Lite, Reno 4 ve Reno 4 Pro olmak üzere 3 farklı model bulunuyor. Ülkemizde satışa sunulan Reno 4 Lite, ince ve hafif tasarımı ile göz doldurmaya yetiyor. Fiyat performans açısından da oldukça uygun olan bu model, bütçeleri çok fazla zorlamayacağa benziyor. Reno 4 serisinde arkada toplamda 4 kamera özelliği bulunuyor. Üstelik önde bulunan 2 kamera da mükemmel selfie çekimleri için size imkan sunuyor olacak.

Kamera açısından oldukça gelişmiş olan seride bulanık çıkan fotoğrafı düzeltme gibi yenilikçi hizmetler de bulunuyor. 

Oppo Reno 4 Türkiye Fiyatı

Oppo serisinde yer alan 3 farklı modelde farklı bir fiyatlandırma sistemi kullanılmış. Buna göre Oppo Reno 4 Lite için 3599 TL gibi bir ücret talep ediliyor. Oppo Reno 4, 4799 TL iken Oppo Reno 4 Pro ise 6999 TL olarak satışa sunuluyor.