Ortalık karıştı, Başkanlar birbirine girdi! Lig erken alevlendi...

Logo
Ortalık karıştı, Başkanlar birbirine girdi! Lig erken alevlendi...
  • 2835 Okuma
  • 1 Yorum

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, basın mensuplarına yaptığı açıklamalarda Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'e gönderme bulundu ve kural hatası konusunda konuştu.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Alanyaspor maçındaki iki pozisyon için kural hatası başvurusu yapacaklarını açıkladı. Ali Koç aynı zamanda Galatasaray teknik direktörü Fatih Terimhakkında olay ifadeler kulandı.

 Ali Koç'tan kural hatası ve Fatih Terim açıklamaları:

"3 gün süre var. İlkinde görüntü sıkıntısı vardı. Yayıncı kuruluşa teşekkür ediyoruz. Şimdi bize verilen görüntüleri inceliyoruz. Verilen süre içerisinde başvuruyu yapacağız. Bize göre kural hatası var. Bir tanesi hiç yoruma açık değil. Türk futbolu yıllardır algı operasyonlarıyla yönetiliyor. Algı operasyonuna maruz kalmadan incelenirse en doğru kararın verileceğini düşünüyorum. Az ve öz konuşmaya çalışıyoruz. Alanyaspor'un attığı ilk 2 golde kural hatası var, bunlar olmasaydı maçın sonucu nasıl olurdu bilemeyiz."

"BİR İNSANIN SİCİLİ NASIL BU KADAR BOZUK OLUR?"

"Dünyada neler konuşuluyor, bizde tweetin 19:05'te atılmış olması konuşuluyor. Madem öyle futbolun içindeki bir insan nasıl bu kadar ceza alıyor, sicili nasıl bu kadar bozuk olabiliyor, bunu konuşalım."

"MHK BAŞKANININ AÇIKLAMASINA İNANMIYORUM"

"MHK Başkanının kural hatası için süreç bitmeden açıklama yaptığına inanmıyorum. Haberi yapan isim de manidar. Ses kaydı varsa inanabilirim ama bakmak lazım"

"NİHAT ÖZDEMİR FOTOĞRAFI BENİ RAHATSIZ ETMİYOR"

TFF Başkanı Nihat Özdemir ile yaptıkları görüşme ve çekilen fotoğraf hakkında eleştirilere yanıt veren Ali Koç, "Konu Nihat bey olunca görüşme neden bu kadar gündem oluyor, anlamıyorum. Nihat Özdemir ile verdiğim fotoğraf beni rahatsız etmiyor, olayı sizler büyütüyorsunuz." dedi.


Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a sert yanıt!

Başkan Cengiz'in açıklamaları şu şekilde;

Hiç böyle bir şey yoktu. En özel şu var. Yine maçtan önce 17 kulübün bildirisi vardı. Saçma sapan bir şeydi. Yine ülkemizi temsilen burada bulunuyoruz. Yine birtakım arkadan olaylı laflar. Hoş şeyler değil. Hangi amaca hizmeten, hangi vizyon içinde bunlar dile getiriliyor? Açıklamada zorlanıyorum. Saçmalamanın açıklaması olmaz. Siz saçma sapan konuşan birine yanıt verirseniz siz de saçmalarsınız. Biz şiddetle rahatsızız bu konudan. Biz topyekün Türk futbolunu kalkındırma amacıyla gidiyoruz. Hoş şey değil. Kelimelerde kullanıyorum. İnsanı hayvandan ayıran şey edeptir.


Neden Galatasaray ve Türk futbolunun adını zikretmekten zorlanıyorsunuz. Kavga ile, çatışma ile daha da huzursuzluğa gideriz. Camiaları temsil eden insanların sözlerine çok dikkat etmesi lazım. Ben 19.05 olayının bilinçli yapıldığına inanıyorum. Beni kimse tesadüfe inandıramaz. Hedef saptırmaya yönelik söylemler Türk futbolunun marka değerine zarar verir. 

yazar

Editör

Yorumlar (1)

  1. yazar
    Ziyaretçi

    - 10 ay önce

    G saray da bazı yöneticiler şike kumpasında uefa ya dosya lar gnderdıler ınıtmayın bunları takımınızın yarısı fefö cuudu o zaanlar sporun fetösü om acaba sayın gs başkanı atıp tutma

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma