PUBG LITE Resmi Olarak Türkiye'de

Logo
PUBG LITE Resmi Olarak Türkiye'de
  • 472 Okuma
  • 0 Yorum

PUBG LITE indir PlayerUnknown’s Battlegrounds zaten PC’de, konsollarda ve akıllı telefonlarda bulunuyor, ancak şimdi popüler savaş roya atıcısının ardındaki şirket ücretsiz oynanabilen bir sürümü test ediyor.

PUBG Lite, entegre grafik kartları gibi daha düşük özelliklere sahip bilgisayarlarda ve dizüstü bilgisayarlarda oynamak için tasarlanmış küçük grafikler içeren PC oyununun yeni bir ücretsiz sürümüdür. Grafiklerin azalmasına rağmen, oyun aynı gerçekçi silah oyunu ve oyunun ücretli versiyonunun tam ölçekli deneyimini sunmayı vaat ediyor.

Oyunun arkasındaki şirket olan PUBG Corp, oyunun yeni sürümü için açık bir test beta sürümü yaptığını açıkladı, ancak çok heyecanlanmadan önce, yalnızca öngörülebilir bir gelecek için Tayland’da hazır olacak.

Bununla birlikte, PUBG Lite'ın bu kadar küçük bir oyuncu tabanıyla sınırlı kalacağını hayal edemiyoruz. Oyunun bu ücretsiz oynanabilir versiyonunun, baştan beri ücretsiz olan Fortnite ile rekabet etmek için dünya çapında dağıtım görmesi daha olası.

Crossplay oyuna izin verilecek mi?

Oyun için önerilen PC özellikleri, optimum bir deneyim için Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870 ile Intel Core i5 işlemci kullanmanızı önerir. Bununla birlikte, en az Intel Core i3 CPU'su ve entegre Intel HD Graphics 4000 - başka bir deyişle, 2012'den en az bir Ivy Bridge yongası olan kullanıcılar da oyunu çalıştırabilmelidir.

pubg lite

Bu harika bir haber, çünkü bu minimum PC özellikleri, nispeten yeni, düşük kaliteli bir dizüstü bilgisayara sahip olanların bile para harcamak zorunda kalmadan PUBG oynayabilecekleri anlamına geliyor. Biz sadece PUBG Lite oyuncularının bir noktada PlayerUnknown’ın Battlegrounds’ın tam yağlı sürümünü çalıştıran oyuncularla oynayabileceğini umuyoruz.

PUBG parlak bir çapraz oyun örneği değildi, aslında sadece Android ve iOS herhangi bir çapraz platform yarışması seviyesine izin veriyor. Bu arada, PC, Xbox One ve PS4 toplulukları dağılmış ve izole edilmiştir.

Her Fortnite sürümü ücretsiz ve tüm topluluk PC'de, konsolda veya herhangi bir akıllı telefonda olsun, birbirleriyle oynayabiliyorlarsa, gişe rekorları kıran oyunun PUBG'yi geride bırakmaya devam etmesi şaşırtıcı değil.

Umarım, PUBG Lite Fortnite’in örneğini izleyebilir veya en azından daha fazla kullanıcıya PC'de birlikte oynama şansı verir.

yazar
Kalfa

Hazal Kanmaz

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma