REKLAM İZLEYEREK PARA KAZAN! İNTERNETTEN PARA KAZANMA YÖNTEMİ! (KÖRK UYGULAMASI)

Logo
REKLAM İZLEYEREK PARA KAZAN! İNTERNETTEN PARA KAZANMA YÖNTEMİ! (KÖRK UYGULAMASI)
  • 2737 Okuma
  • 0 Yorum

REKLAM İZLEYEREK PARA KAZAN! İNTERNETTEN PARA KAZANMA YÖNTEMİ!

Evet, yanlış görmediniz artık oturduğunuz yerden sadece reklam izleyerek para kazanabiliyorsunuz. Hem de güvenilir ve parasını tıkır tıkır yatıran bir sistem. Onlarca kişi kullanıyor ve çok memnun. Çok merak ettiniz biliyorum ve hemen işin aslını anlatmaya başlıyorum. 

Öncelikle uygulamamızın ismi KÖRK. Bu uygulama televizyon izlerken çıkan reklamlarla ilgili sorular soruyor ve size bunun karşılığında ücret veriyor. Ahh hemen telaşa kapılmayın lütfen,bu sorular zor sorular değil...

Düşünsenize oturduğunuz yerden boş zamanınızı değerlendiriyorsunuz.  Akşam eve geliyorsunuz ve zaten aklınızda şu diziyi seyredeyim diye bir planınız var, açıyorsunuz diziyi ve araya giren reklamlarda uygulamayı açıp para kazanmaya başlıyorsunuz. Sadece şuna dikkat edin uygulama size reklamla ilgili sorular sorduğunda o sorulara doğru cevap verin çünkü yanlış cevap verdiğinizde para kazanamıyorsunuz. 

Ödemeniz ise şu şekilde oluyor siz reklam izleyerek ve sorulara doğru cevap vererek 50 KÖRK PUAN kazandığınızda 25tl kazanmış oluyorsunuz tabiki daha fazla kazanmak sizin elinizde davet ederekte körk puan kazanabiliyorsunuz. Ama şunu unutmayın en az ödeme tutarı 50 KÖRK PUAN. Yani bu puandan az toplarsanız paranızı çekemezsiniz bunu da unutmayalım.