Rıdvan Dilmen: "Galatasaray, Fenerbahçe'ye karşı tedirgin"

Logo
Rıdvan Dilmen: "Galatasaray, Fenerbahçe'ye karşı tedirgin"
  • 5387 Okuma
  • 0 Yorum

Rıdvan Dilmen, Galatasaray - Fenerbahçe derbisini yorumladı. 

Galatasaray Fenerbahçe derbisinin ilk yarısı golsüz berabere bitti. Devre arasında Rıdvan Dilmen NTV'de müsabakayı yorumladı. 

Galatasaray - Fenerbahçe Rıdvan Dilmen NTV yorumları

Fenerbahçe kadrosunun hakkını veriyor. Bol orta sahalı olduğu için topa sahip oldu daha fazla. Diğer tarafta Türk Telekom Stadı'nda Fenerbahçe'nin 2-1 kazandığı maçı hatırlıyorum. Galatasaray'ın bu kadar tedirgin olduğu maçı pek hatırlamam. Saygı duymak farklı ama çekinmek farklı. 18. dakikada Muslera'ya 7 tane geri pas attı. Üşenmedim, saydım. Fenerbahçe de bazen attı ama Fenerbahçe takımı büyük bir kulüp rahatlığı ve olgunluğuyla, sakin sakin maça başladı. Beklentimin üzerinde gördüm. 

"MAX KRUSE'NIN İSTİKLAL MARŞI'NI OKUMASI EN GÜZEL OLAYDI"

İki takıma baktığımız zaman üçüncü bölgeye geldiğimiz zaman bireysel yetenek eksikliğini gördük. Orta saha oyuncuları da ceza sahasına girmediği için pozisyon zenginliği azdı. İlk yarıda gördüğüm en güzel olay Max Kruse'nin İstiklal Marşı'nı okumasıydı. Çok hoşuma gitti. 

yazar

Editör

Azbucuk nasıl çalışır?

Azbucuk.com'a Üye ol sayfamızda ücretsiz üye olabilirsiniz, üye olduktan sonra içerikler girebilirsiniz. Unutmayın her girdiğiniz içerikler sitesinden özgünlük kontrolleri yapılır ve %60'ın üzerindeki içerikler onaylanacaktır. Onay işlemleri tamamlandıktan sonra anında 3 TL, 6 TL ve 9 TL içerik başına ücret kazanacaksınız. Kazandığınız bu ücretler hesabınıza aktarılır, 200 TL ödeme eşiği tamamlandığında sisteme kayıt etmiş olduğunuz IBAN hesabına gönderilmektedir.