Shroud Twich'e geri döndü.Twich Rekoru kırdı.400k izlenmeye ulaştı.

Logo
Shroud Twich'e geri döndü.Twich Rekoru kırdı.400k izlenmeye ulaştı.
  • 175 Okuma
  • 0 Yorum

Shroud Twich'e geri döndü.Twich Rekoru kırdı.400k izlenmeye ulaştı.


1 yı aradan sonra twich'te yayın açan Shroud anlık 400 bin izleyiciye ulaşarak Dünya rekoru kırdı.

SHROUD KİMDİR ?

Çevrimiçi takma adı Shroud (eski adıyla mEclipse ) tarafından profesyonel e spor oyuncusu olarak bilinen Michael Grzesiek (2 Haziran 1994 doğumlu ), Polonya-Kanadalı eski Counter-Strike: Global Offensive oyunu profesyonelidir. Shroud tanınan PlayerUnknown , Counter-Strike: Global Offensive , Call of Duty Black Ops 4: Blackout , Rainbow Six Kuşatma ve Apex Legends , Fortnite Battle Royale ve Valorant oyunları ile Grzesiek genellikle birinci şahıs nişancı video oyun türünde en iyi "nişancılardan" birisi olarak kabul edilir.

Kariyeri

Grzesiek CS: GO kariyerine , başta Exertus ve Manajuma olmak üzere birçok ESEA ekibi ile başladı. Daha sonra Cloud ekibi ile profesyonelliğine devam etmiştir. Cloud9'u ESL One Cologne 2017'de 2. sırada ve 2016'da ESL Pro League Sezon 4'te birincilikle bitirmesine yardımcı oldu . 16 Ağustos 2017'de Cloud9 ekibinden istifa edeceğini açıkladı.18 Nisan 2018'de Grzesiek Cloud9 ve profesyonel CS: GO'dan tamamen ayrıldı. Ayrıca PlayerUnknown's Battlegrounds "Twitch Rivals" turnuvasına katıldı, ikili ekipte ikinci oldu ve 5.450 dolar ödül kazandı.

Rekabetçi bir CS: GO oyuncusu olmaktan sonra Twitch akış platformunda tam zamanlı bir yayıncılığa geçiş yaptığından beri, Grzesiek çok çeşitli oyunları oynadı. Mayıs 2020 itibariyle, platformda 7.000 saatin üzerinde akış gerçekleştirdi ve toplam 364 milyondan fazla görüş elde etti.10 Mart 2019 günü saat 12 :02'de 100.000 Twitch abonesine ulaştı - ve ertesi gün 14.000 kişi daha kazandı.

Daha sonra Twitch' den ayrılıp Mixer platformuna geçti.

22 Haziran 2020'de Microsoft, akış platformu Mixer'ı kapatacağını ve bunun yerine Facebook Gaming ile ortak olacağını duyurdu. Grzesiek'in Facebook Gaming'den Mixer'ın mali olarak aşacağı bir teklif aldığı iddia edildi. Grzesiek o zamandan beri teklifi reddetti ve mevcut sözleşme ödemesinin geri kalanını aldı. Grzesiek, Twitter hesabı aracılığıyla "Mixer topluluğunu ve platformda yapabildiğim her şeyi takdir ediyorum. Sizi seviyorum ve bir sonraki adımımı anlıyorum" diyerek bir açıklama yaptı.

yazar
Yamak

KAMERA

Girişimci

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma